Mistrz kategorii piórkowej UFC, Alexander Volkanovski, wypowiedział się o swojej poprzedniej walce. Australijczyk w drodze do rywalizacji o drugi pas spożywał przez dłuższy czas alkohol.

17 lutego na UFC 298 w Anaheim dojdzie do walki Volkanovskiego z Ilią Topurią. Starcie to zwieńczy wydarzenie. Australijczyk po raz szósty spróbuje obronić tytuł kategorii piórkowej. W 2023 roku popularny „The Great” dwukrotnie otrzymał szansę zdobycia drugiego pasa. Australijczyk przegrywał za każdym razem z Islamem Makhachevem. W październiku 2023, czyli drugim starciu, przegrał przez brutalny nokaut kopnięciem w pierwszej rundzie.

Jak się okazuje 35-latek nie prowadził się zbyt dobrze przed walką z Dagestańczykiem. Volkanovski na kanale Freestylebender zdradził, że przez kilka tygodni przed walką spożywał alkohol. Mistrz kategorii piórkowej potrafił pić codziennie przez 3-4 tygodnie.

Wiem jak to jest być zdyscyplinowanym przez cały rok, przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. To nie był mój czas. Piłem wtedy codziennie przez 3-4 tygodnie. Dla mnie to coś niespotykanego.

Volkanovski (MMA 26-3) nie walczył od wspomnianej walki z Makhachevem. Wcześniej Australijczyk zanotował pięć obron pasa kategorii piórkowej. „The Great” pokonywał Yaira Rodrigueza, Briana Ortegę, Jung Chan-Sung oraz trzykrotnie Maxa Hollowaya. Tytuł wagi piórkowej Australijczyk dzierży od grudnia 2019 roku, kiedy to po raz pierwszy pokonał ostatniego z wymienionych.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,005 komentarzy 3,090 polubień

Mistrz kategorii piórkowej UFC, Alexander Volkanovski, wypowiedział się o swojej poprzedniej walce. Australijczyk w drodze do rywalizacji o drugi pas spożywał przez dłuższy czas alkohol. 17 lutego na UFC 298 w Anaheim dojdzie do walki Volkanovskiego z Ilią Topurią. Starcie to zwieńczy wydarzenie. Australijczyk po raz szósty spróbuje obronić tytuł kategorii piórkowej. W 2023 roku popularny […]

Odpowiedz polub

click to expand...