Informacja prasowa

Pierwsze wydarzenie z cyklu SWD Fight Check odbędzie się już 29.02 na terenie Fitness Platinium w krakowskiej Galerii Plaza.

W sobotę, 29 lutego, o godzinie 12:00 spotykamy się na pierwszym spotkaniu z cyklu SWD Fight Check. Czeka nas emocjonujące widowisko, na które składać się będzie 14 walk uczniów Szkoły Walki Drwala. Skupimy się na dyscyplinach takich jak: MMA, BJJ i boks.

Wydarzenia SWD Fight Check będą odbywać się cyklicznie, mają na celu weryfikację poziomu uczestników i dedykowane są osobom, które marzą o amatorskich i zawodowych startach w przyszłości. To świetna okazja dla wszystkich tych, którym nie wystarczają już regularne treningi i sobotnie sparingi w najbliższym gronie. Wejściówki dla kibiców są do kupienia przed zawodami w recepcji, koszt to 19 zł.

Szkoła Walki Drwala powstała w 2006 roku. Tomasz Drwal jest jej pomysłodawcą, założycielem, autorem wykorzystywanych przez nią metod nauczania i trenerem, który czynnie uczestniczy w jej rozwoju. Obecnie Tomasz Drwal pisze książkę, której celem jest zainspirowanie młodego pokolenia do uprawiania sportu. Jak sam mówi – chce pokazać najmłodszym korzyści płynące ze zdrowego, aktywnego trybu życia.

O przekąski podczas wydarzenia zadba Box 4 Catering. Fundatorem pucharów i nagród jest firma Quattro Volpi oraz Szpital Dworska.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.