Były mistrz kategorii piórkowej UFC, Max Holloway, wypowiedział się w kontekście drugiej walki z Conorem McGregorem. „Błogosławiony” uważa, że w którymś momencie do tego pojedynku dojdzie.

Na chwilę obecną obydwaj zawodnicy pozostają bez zestawionego starcia. Holloway udzielił wywiadu dla ESPN, w którym wypowiedział się o powrocie do oktagonu McGregora. Amerykanin cieszy się z tego powodu. Nie ukrywa również, że sam liczy na walkę z Irlandczykiem. Holloway jest pewien, że do drugiego pojedynku z byłym podwójnym mistrzem UFC dojdzie. Pierwsze starcie odbyło się w sierpniu 2013. Wówczas wygrał McGregor przez jednogłośną decyzję sędziów punktowych.

Conor McGregor walczy z kim tylko zechce, a ja zawsze jestem na tej krótkiej liście. Pewnie irytuje go fakt, że jestem jedynym gościem z wagi piórkowej, któremu nie zanotował knockdownu, więc zobaczymy. Szanuję go i jestem dumny, że powraca. To będzie coś wspaniałego dla tego sportu. My ze sobą prawdopodobnie zawalczymy przed dniem, w którym w końcu zakończymy kariery. Myślę, że to zobaczycie kiedyś.

Holloway (MMA 25-7) jest na fali dwóch zwycięstw, które odniósł w tym roku. „Błogosławiony” pokonywał Arnolda Allena oraz Chan Sung Junga. Tego drugiego znokautował w walce wieczoru gali UFC pod koniec sierpnia. Holloway w latach 2017-2019 był mistrzem wagi piórkowej UFC, broniąc tytuł trzykrotnie. 31-latek zajmuje 1. miejsce w rankingu wagi piórkowej UFC.

McGregor (MMA 22-6) przegrał 3 z 4 ostatnich pojedynków. W 2021 roku stoczył dwie walki z Dustinem Poirierem, które przegrywał przed czasem. „The Notorious” w drugim starciu z Amerykaninem, do którego doszło w lipcu, złamał nogę. Irlandczyk to były mistrz wagi piórkowej oraz lekkiej UFC. Ostatnie zwycięstwo McGregor odniósł w styczniu 2020. Wówczas w walce wieczoru gali UFC 246 rozbił Donalda Cerrone w ciągu 40 sekund.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,912 komentarzy 2,947 polubień

Były mistrz kategorii piórkowej UFC, Max Holloway, wypowiedział się w kontekście drugiej walki z Conorem McGregorem. „Błogosławiony” uważa, że w którymś momencie do tego pojedynku dojdzie. Na chwilę obecną obydwaj zawodnicy pozostają bez zestawionego starcia. Holloway udzielił wywiadu dla ESPN, w którym wypowiedział się o powrocie do oktagonu McGregora. Amerykanin cieszy się z tego powodu. Nie ukrywa […]

Odpowiedz polub

click to expand...