Mike Perry (MMA 14-6) zdradził, że do osiągnięcia wymaganego limitu wagowego na dziesięć dni przed oficjalnym ważeniem i walką z Timem Meansem, zostało mu jeszcze 11 kilogramów.

Podczas gali UFC 255, która odbędzie się 21 listopada w Apex w Las Vegas, dojdzie do ciekawie zapowiadającego się pojedynku w kategorii półśredniej pomiędzy wspomnianym już „Platinumem” i niezwykle doświadczonym Timem Meansem (MMA 30-12-1), który zastąpi kontuzjowanego Robbiego Lawlera.

29–letni Amerykanin, który cieszy się dużą popularnością, ostatnio za pośrednictwem mediów społecznościowych delikatnie poddał w wątpliwość, że uda mu się zrobić wagę na przyszły piątek.

10 dni – 25 funtów (nieco ponad 11 kg). Nie jestem pewien, jak to zrobię, ale do dzieła…

Przypomnijmy, że wymagany limit, jaki musi osiągnąć wynosi 171 funtów. Czeka go więc naprawdę ciężki proces zbijania wagi.

Perry do swojego ostatniego pojedynku przystępował po dwóch porażkach z rzędu, aczkolwiek udało mu się przełamać tę niechlubną passę pokonując Mickeya Galla przez jednogłośną decyzję sędziów w czerwcu bieżącego roku. Mieszkaniec Orlando ze względu na incydent w restauracji, podczas którego zaatakował starszą osobę, musiał poddać się terapii i dzięki temu może już powrócić do startów.

15 KOMENTARZE

 1. Podobno Perry ma posłużyć naukowcom jako model w opracowywaniu nowych testów na IQ. Okazało się, że trzeba zaktualizować dolną część skali, a Mike może dostarczyć wartościowe i unikalne dane w tej materii.

 2. Podobno Perry ma posłużyć naukowcom jako model w opracowywaniu nowych testów na IQ. Okazało się, że trzeba zaktualizować dolną część skali, a Mike może dostarczyć wartościowe i unikalne dane w tej materii.

 3. Chłop dosłownie kilka dni temu chwalił się na swoich mediach społecznościowych jak wcina burgera i krzyczy "jebać cięcie wagi". Bezsprzecznie to musi być największy głąb w UFC.

 4. Kolejny zawodowiec. Nie wiem dlaczego, ale jakoś bardziej lubiłem zawodników jak się nie odzywali.

 5. Perry wporzo gość. Już przygotowuje Meansa psychicznie na to, że wagi nie zrobi i odpali mu działkę z wynagrodzenia. Tak żeby być fair i co by później zaskoczenia podczas ważenia nie było.

 6. Podobno Perry ma posłużyć naukowcom jako model w opracowywaniu nowych testów na IQ. Okazało się, że trzeba zaktualizować dolną część skali, a Mike może dostarczyć wartościowe i unikalne dane w tej materii.

  Gadasz głupoty. Żadna aktualizacja dolnej części tabeli.

  Naukowcy potrzebują Perry'ego żeby poprawić swoje założenia, bo do tej pory uważano, iż nie można mieć ujemnego IQ. A Mike ma posłużyć jako dowód, że jednak istnieją osobniki z takim wynikiem ilorazu inteligencji.

 7. Pewnie pierdoli tak tylko żeby był szum przed walką. Tu burger, tu lody, a tu jakieś jęki? Nieeee, po prostu w soszalach muszą się kliki zgadzać.

  Inna rzecz, że pewnie mu ta mała czarna to podpowiedziała, bo on by za chuja tego nie ogarnął.

  Nasz Tomasz :showdatass:razz:rzy niemu to członek mensy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.