Paulo Costa pojawił się na gali UFC 294, gdzie dał znać o swojej obecności. Zawodnik kategorii średniej wdał się w bójkę z jednym z kibiców.
Costa pierwotnie miał rywalizować podczas gali UFC 294, która odbyła się 21 października w Etihad Arena w Abu Zabi. Brazylijczyk był zestawiony z Khamzatem Chimaevem w pojedynku wagi średniej. Niestety, „Borrachinha” na kilka dni przed starciem nabawił się infekcji łokcia, w związku z czym zastąpił go Kamaru Usman. Costa był na trybunach obiektu w Abu Zabi, gdzie niespodziewanie wdał się w bójkę z jednym z kibiców. Interweniować musiała ochrona, a samo zdarzenie wywołało spore poruszenie na obiekcie. Poniżej nagranie przedstawiające awanturę z udziałem byłego pretendenta do pasa UFC.
PAULO COSTA GETTING IN FIGHTS IN ABU DHABI ONE WAY OR ANOTHER #UFC294 pic.twitter.com/cmIKP0ve1y
— Spinnin Backfist (@SpinninBackfist) October 21, 2023
Costa (MMA 14-2) w ostatniej walce pokonał Luke’a Rockholda przez jednogłośną decyzję sędziów podczas gali UFC 278. Wydarzenie odbyło się w sierpniu ubiegłego roku w Salt Lake City. Tym samym „Borrachinha” przerwał passę dwóch porażek z rzędu. Paulo musiał uznać wyższość Isreala Adesanyi w walce o pas mistrzowski wagi średniej, oraz Marvina Vettoriego. Costa zajmuje 6. miejsce w rankingu kategorii do 84 kilogramów UFC.
13 komentarzy (poniżej pierwsze 30)
...wczytuję komentarze...
UFC Featherweight
EFC Africa Flyweight
UFC Heavyweight
Jungle Fight Light Heavyweight
UFC Middleweight
UFC Middleweight
UFC Heavyweight
1
Legacy FC Bantamweight
KSW Featherweight
UFC Middleweight
WSOF Light Heavyweight
UFC Middleweight
Dołącz do dyskusji na forum <a href="https://cohones.mmarocks.pl/threads/70246/">Cohones →</a> lub komentuj na <a href="#respond">MMARocks.pl →</a>