Paulo Costa gotowy ustrzelić Yoela Romero

Brazylijsko-kubańska wojna nadciąga. Już za tydzień Paulo Costa (12-0) zmierzy się z Yoelem Romero (13-3) na UFC 241. ”Borrachinha” przed starciem udzielił wywiadu dla Portal do Vale Tudo, gdzie opowiedział o planie na walkę.

Ustrzelę go w pierwszym lepszym momencie. Wiem, że on odczuje moje ciosy, kiedy dojdą do celu. Nie będę się śpieszył, poczekam na właściwy moment. Być może nadarzy się okazja, że to on upoluje mnie, ale szybciej dostanie kontrę i poleci na matę.

Po wygranej nad ”Żołnierzem Boga” jest już tylko jeden cel- pas mistrzowski. Paulo, zdradził, że czeka na zwycięzcę starcia Adesanya vs. Whittaker.

Jestem pewien, że kiedy pokonam Romero przez nokaut, dostanę szansę walki o pas. Poczekam, obejrzę unifikacyjne starcie pomiędzy Adesanyą a Whittakerem i zobaczymy, kto zostanie moim kolejnym przeciwnikiem.

33 KOMENTARZE

 1. Costa wygra to tylko jeśli Romero przez ostatni rok się postarzał trzykrotnie.

  Yoel ma łeb z betonu i w każdym aspekcie jest lepszy od młodego, więc jak wyjdzie w optymalnej formie to będę spokojny.

 2. Faktem jest że to dwóch najbardziej dojebanych i najmocniej bijących gości w tej dywizji. Ciekawe czy Romero może jeszcze zatrzymać młokosa. Inna sprawa że nikt tak jak Costa nie spuści  wpierdolu czarnuchowi.

 3. Romero to jeszcze się leje za drobne? Przecież wygrał pozew o zanieczyszczone suplementy i zgarnął kilkadziesiąt milionów dolców…

 4. Romero to jeszcze się leje za drobne? Przecież wygrał pozew o zanieczyszczone suplementy i zgarnął kilkadziesiąt milionów dolców…

  Ktorych nigdy nie zobaczy na oczy.

 5. NIe chce martwic fanów Romero ( a sam się martwię) ale na zdjęciach z Insta Romero wygląda jakby mu muskulatury trochę ubyło.

 6. Czemuż to?

  Firma odzywkowa zaraz sie zawinie( albo juz to zrobila) i kto mu zaplaci? Oglosza bankruta i chuj. Albo sie dogadaja i zobaczy jakies drobne…

 7. Firma odzywkowa zaraz sie zawinie( albo juz to zrobila) i kto mu zaplaci? Oglosza bankruta i chuj.

  To chyba nie jest takie łatwe, przynajmniej nie w US i A.

 8. Costa jeszcze nie pokonal nikogo z top 10. Z drugiej strony Romero juz stary, ma 42 lata. Jednak dalej swietnie sie prezentuje i wgl nie widac tego wieku po nim. Yoel wciaz jest szybki, ma kondyche na 5 rund i patrzac na umiejetnosci to powinien skonczyc takiego Coste.

 9. Szkoda, że Yoel nie jest młodszy. Lubię tego skurczybyka, daje trochę koloru w UFC :tiphatb:

  Aż mi przykro, że przyszłością tej organizacji są takie clowny jak Żydek.

 10. Costa tylko wygląda na jakiegoś herosa co ciągle idzie do przodu i kruszy wystrachanych przeciwników a prawda jest taka, że już z Hallem pływał. Kwestia czasu jak to wszystko jebnie, Yoel jako pierwszy go stestuje

 11. Ja tam jestem za Romero,niech ustrzeli młodego kurwia.

  Poza tym należy mu się wygrana za te dwie wielkie wojny z Robercikiem ( tak trochę w ramach rekompensaty ).

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.