Były pretendent do pasa kolejny już raz wzywa 30–latka do podjęcia rękawic.

Od jakiegoś czasu głośno mówi się o potencjalnym pojedynku Paulo Costy z Robertem Whittakerem. Menadżer Brazylijczyka poinformował, że to starcie planowane jest na marzec. Póki co nic nie zostało jeszcze jednak oficjalnie ogłoszone.

„Borrachinha” ostatnio za pośrednictwem mediów społecznościowych w wymowny sposób zasugerował, że Australijczyk wzbrania się od podpisania umowy na walkę. Jednocześnie zaapelował do niego, aby już dłużej nie zwlekał i dopełnił wszystkich formalności.

#podpisz
Uważam, że Robert to wojownik. Zrobi to.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Costa ostatni raz w oktagonie był widziany na gali UFC 253, gdzie w drugiej rundzie został znokautowany przez Israela Adesanyę w walce o tytuł mistrzowski kategorii średniej. Aktualnie jest sklasyfikowany na drugim miejscu w rankingu.

Z kolei Whittaker jest obecnie na fali dwóch zwycięstw z rzędu. Były mistrz ostatni pojedynek stoczył w październiku ubiegłego roku, kiedy to pokonał Jareda Cannoniera przez jednogłośną decyzję sędziów. „The Reaper” plasuje się na drugiej pozycji we wspomnianym już wcześniej rankingu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.