Paul Felder powraca po kilkuletniej przerwie do testów antydopingowych. Informację o powrocie do niedawna emerytowanego zawodnika UFC przekazał Damon Martin z MMA Fighting.

Felder, który od kilku lat jest również komentatorem i analitykiem podczas gal UFC, ostatni raz w oktagonie widziany był trzy lata temu. Wówczas zaakceptował z kilkudniowym wyprzedzeniem walkę z Rafaelem dos Anjosem. Ostatecznie Amerykanin przegrał ten pojedynek przez niejednogłośną decyzję sędziów. W maju 2021 podczas jednej z gal ogłosił zakończenie swojej udanej kariery. Jak widać tęsknota za oktagonem dotknęła i Feldera, który od kilku tygodni zapowiadał chęć powrotu do rywalizacji. Teraz 39-latek powrócił do testów antydopingowych przez USADA. Pierwszą pobraną próbkę zawodnik ma już za sobą.

Felder (MMA 17-6) w organizacji UFC rywalizował od 2014 roku. W tym czasie stoczył 15 pojedynków, z których wygrał 9, a przegrał 6. 39-latek pokonywał w swojej karierze takie nazwiska jak m.in. Charles Oliveira, Edson Barboza czy Stevie Ray. Amerykanin rywalizował w kategorii lekkiej, z wyjątkiem jednego starcia w wadze półciężkiej. 11 z 17 zwycięstw kończył przed czasem. Głównie, bo 10 razy, działo się to przez nokauty. Felder w swojej karierze zajmował miejsca w czołowej dziesiątce rankingu wagi lekkiej. Sześciokrotnie organizacja UFC nagradzała go bonusami za swoje występy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

12,242 komentarzy 28,307 polubień

:beer:Ekstra
Gamrot wpierdol mu spuść :boystop:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of TheAwesomeOne
TheAwesomeOne

Oplot Challenge
Middleweight

108 komentarzy 570 polubień

Mógł poczekać te 2 miesiące i powrócić na soku na pełnej piździe

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Raven
Raven

KSW
Heavyweight

6,107 komentarzy 24,073 polubień

No i super. Mocny prospekt! A nie, czekaj.... :mjsmile:

Odpowiedz polub

Avatar of Bolesław
Bolesław

M-1 Global
Heavyweight

3,878 komentarzy 7,556 polubień

Jest wioska, jest wój. Idzie na wojnę, walczy, wraca. Idzie na wojnę, wraca. Mijają lata widzi jak młodzi dorastają. On już na tą wojnę nie chodzi. Leży sobie w łóżku. Przychodzi po niego śmierć. I modli się o to, żeby móc cofnąć czas. Żeby podczas jednej z tych bitew zginąć

Odpowiedz 2 polubień