W walce wieczoru KSW 58 Salahdine Parnasse musiał uznać wyższość Daniela Torresa, który znokautował go już w pierwszej rundzie i tym samym został nowym mistrzem wagi piórkowej. Francuz udzielił ostatnio wywiadu dla jednego z anglojęzycznych komentatorów, Krzysztofa Soszyńskiego, w którym z pomocą tłumacza odniósł się właśnie do styczniowej przegranej.

Cały czas nie wierzę w to, że trafił mnie bicepsem i to zakończyło walkę. Myślę, że gdybyśmy powtórzyli to starcie milion razy, zawsze wygram, bo to był lucky punch. Uważam, że sędzia przerwał starcie za szybko. To jest MMA, a nie boks i to nie był czysty nokaut. […] Ja wstałem po 1 albo 2 sekundach, więc moim zdaniem było to za wczesne przerwanie.

Dla utalentowanego 23–latka była to pierwsza porażka w zawodowej karierze. We wspomnianej rozmowie został zapytany przez prowadzącego, jak ten fakt oddziałuje na jego nastawienie, na co odpowiedział następująco:

Nie ma to dla mnie znaczenia. Mówiłem wcześniej, że mogę mieć 14-0 albo 14-10 i to nic nie zmieni w mojej głowie. Mam bardzo mocną psychikę, to jeden z moich atutów.

Reprezentant Atch Academy chciałby natychmiastowego rewanżu z Brazylijczykiem. Ma nadzieję, że dojdzie do niego w kwietniu lub maju. Zaznaczył również, że nie ma zamiaru nic zmieniać w przygotowaniach, gdyż więcej treningów mogłoby się negatywnie odbić na jego dyspozycji.

29 KOMENTARZE

 1. Uważam, że sędzia przerwał starcie za szybko.

  No tak. Mógł Cie jeszcze na w pół przytomnego dobić gradem ciosów. Mogłoby to sporo zmienić.

 2. Uważam, że sędzia przerwał starcie za szybko. To jest MMA, a nie boks i to nie był czysty nokaut. […] Ja wstałem po 1 albo 2 sekundach, więc moim zdaniem było to za wczesne przerwanie.

  Ciężko go zrozumieć

  :matt:

 3. Myślę, że gdybyśmy powtórzyli to starcie milion razy, zawsze wygram, bo to był lucky punch.

  Myślę, że na milion co najmniej 70 tysięcy razy byś przegrał, w tym 450 przez lucky punch. :roberteyeblinking:

 4. Uważam, że sędzia przerwał starcie za szybko. To jest MMA, a nie boks i to nie był czysty nokaut.

  No przecież schyliłeś się tylko po 50 groszy i chciałeś zatańczyć brejka na nosie żeby pokazać że nic ci nie jest

  :razz:ociesznymirek:

 5. Widać , że mamy kolejnego , który po pierwszej przegranej może się nie podnieść. W chuj mocną masz psychikę panie Pornus co właśnie widać. Sędzia tak szybko przerwał , że jak wstałeś to ledwo trzymałeś się na nogach nie wiedząc gdzie jesteś a gdyby sędzia puścił walkę to jeszcze na ten jak widać głupi łeb spadłoby więcej ciosów i mógłby się nam chłopak odkleić bardziej niż teraz.

 6. – Musisz mieć bardzo mocną psychikę.

  – Tak. Zajebiście!

  Właśnie widać, że akurat psycha jest u niego słaba jak Warka Radler. Ciągłe wybielanie się i szukanie winnych swojej porażki u wszystkich, tylko nie u siebie. Jak kolo nie upuści tego ciśnienia i nie weźmie porażki na klatę jak facet, to spali się w blokach przed tym rewanżem.

 7. - Musisz mieć bardzo mocną psychikę.

  – Tak. Zajebiście!

  Właśnie widać, że akurat psycha jest u niego słaba jak Warka Radler. Ciągłe wybielanie się i szukanie winnych swojej porażki u wszystkich, tylko nie u siebie. Jak kolo nie upuści tego ciśnienia i nie weźmie porażki na klatę jak facet, to spali się w blokach przed tym rewanżem.

  Zaobserwowałem u niego syndrom Wildera. Czekam tylko aż zacznie się obwinianie wszystkich dookoła :corn:

 8. Reprezentant Atch Academy chciałby natychmiastowego rewanżu z Brazylijczykiem.

  Nie wierzę że to piszę, ale od natychmiastowych rewanżów ostatnio to jest UFC :irish::DC:

 9. Kiedy kibic piszę lucky punch: ignorant.

  Kiedy zawodnik piszę: narcyz, jurasowanie, koleś zakochany w samym sobie ze wzajemnością…

 10. W sumie to ten rewanż byłby jak najbardziej naturalny, tyle że Kawulscy mają już gotowe rozpiski na cały rok. :fjedzia:

 11. Co za dzban , Torres jednak powinien go dobić jak leżał może poprzestawiałby coś w tej pustej głowie

  Oczywiście, że powinien dobić. Wtedy by nie było niedomówień. Ale Bronder zobaczył, że Torres świętuje to chuj tam, trzeba przerywać :fjedzia:

 12. Silna psycha hehe a znowu placz jest ze poszedł kiep…pewnie spać nie moze po nocach francuski piesek:lesnarhappy:

 13. W sumie to ten rewanż byłby jak najbardziej naturalny, tyle że Kawulscy mają już gotowe rozpiski na cały rok. :fjedzia:

  Na cale 3 lata planA :kawulpokapoka:

 14. Ale taka prawda, Torres wygral na farcie.

  Parnase go zniszczy w rewanżu

  Albo znów dostanie z bicepsa na łeb i dalej będzie płakał :fjedzia:

  Sportowca można poznać po tym, jak przyjmuje porażkę.

 15. Mam bardzo mocną psychikę, to jeden z moich atutów.

  Taki kurwa francuski Psikutas :razz:ociesznymirek:

  Szkoda że stompy zabronione :childcry:

 16. Co ten cymbał napisał? Słodki panie, jechać z taczkami na budowę jako pomocnik murarza plebsie, a nie się wymądrzać.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.