Norman Parke nie przestaje prowokować swojego rywala, Mateusza Gamrota. Panowie zmierzą się ze sobą kolejny raz na gali KSW 53 11 lipca tego roku. Będzie to pierwsza gala organizacji podczas globalnej epidemii. „Stormin” na swoim profilu na Instagramie ponownie zaczepił „Gamera” wrzucając wspólne zdjęcie Gamrota z Borysem Mańkowskim.

Chłopak i dziewczyna nigdy nie są daleko od siebie.. obstawiam że Borys jest dawcą!

https://www.instagram.com/p/CCB858ZFv2H/?utm_source=ig_embed

Pierwszy pojedynek obu panów zakończył się wygraną „Gamera” przez decyzję sędziowską. Drugie starcie nie było rozstrzygnięte – przez przypadkowe trafienie palcem w oko Normana przez Mateusza pojedynek został przerwany.

Gamrot (15-0, 1 NC MMA) swoją ostatnią walkę w MMA stoczył w grudniu 2018 roku. Wtedy wygrał z Kleberem Koike Erbstem i stał się mistrzem kategorii piórkowej KSW. Zawodnik z Poznania wygrywał w swojej karierze z m.in. Normanem Parkiem czy Mansourem Barnaoui.

Parke (28-6-1, 1 NC MMA) po przegranej decyzją sędziów i „no contest” z Gamrotem był bardziej aktywny niż jego przyszły rywal. Zawodnik stoczył pięć pojedynków, z czego cztery dla organizacji KSW. Na KSW 43 pokonał Łukasza Chlewickiego, na Brave CF 13 wypunktował Mylesa Price’a, na KSW 47 poonał Borysa Mańkowskiego, na KSW 49 Artura Sowińskiego, a na KSW 50 Marcina Wrzoska. W tej ostatniej walce zdobył tymczasowy pas mistrzowski KSW w wadze lekkiej.

Teraz panowie wyjaśnią sobie wszystko w klatce na KSW 53: Reborn.

Zobacz także: Gamrot z brutalnym przekazem dla Parke

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.