Już 11 lipca dojdzie do trzeciej walki pomiędzy Normanem Parkiem i Mateuszem Gamrotem. Panowie nie kryją, że za sobą nie przepadają. Zazwyczaj to jednak Irlandczyk w ostatnim czasie atakował w mediach Polaka, tym razem „Gamer” postanowił w ostry sposób odpowiedzieć.

Niedawno Norman Parke zarzucił Gamrotowi stosowanie niedozwolonych środków wspomagających. Potem stwierdził też, że Mateusz nie powinien być nazywany mistrzem.

Gamrot w swoim najnowszym wpisie w mediach społecznościowych nie pozostał dłużny rywalowi i napisał:

Podział ról jest już dawno ustalony! Norman krzyczy i obraża, ja ciężko pracuję w ciszy! Norman więcej krzyczy, ja trenuje jeszcze ciężej! Efekty zrobią hałas! Do zobaczenia 11 lipca.

Do wpisu Polak dodał też kilka słów po angielsku, skierowanych bezpośrednio do rywala.

Hej pi*do. Tym razem nie płacz jak ci*a. Zginiesz.

W pierwszym starciu obu zawodników popularny „Gamer” wygrał na punkty. Drugie nie zostało rozstrzygnięte w związku z przypadkowym trafienie palcem w oko Normana i brakiem możliwości kontynuowania walki.

Do trzeciej walki dojdzie podczas gali KSW 53: Reborn.

Ostatnią walkę „Gamer” (15-0, 1 NC MMA) w klatce stoczył w grudniu 2018 roku. Pokonał wtedy Klebera Koike Erbsta zdobywając drugi tytuł mistrzowski KSW, tym razem w wadze piórkowej. Wcześniej zawodnik z Poznania wygrywał z m.in. Normanem Parkiem czy Mansourem Barnaoui. Polak jest niepokonany w swojej zawodowej karierze.

Parke (28-6-1, 1 NC MMA) po przegranej decyzją sędziów i „no contest” z Gamrotem stoczył pięć pojedynków, z czego cztery dla organizacji KSW. Na KSW 43 pokonał Łukasza Chlewickiego, na Brave CF 13 wypunktował Mylesa Price’a, na KSW 47 poonał Borysa Mańkowskiego, na KSW 49 Artura Sowińskiego, a na KSW 50 Marcina Wrzoska. W tej ostatniej walce zdobył tymczasowy pas mistrzowski KSW w wadze lekkiej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.