W związku z ostatnimi informacjami o trzymiesięcznym areszcie dla Salima Touahriego, Paweł Kowalik, menadżer zawodnika z grupy MMA Cartel, wydał specjalne oświadczenie.

W związku z medialnymi doniesieniami o zatrzymaniu zawodnika naszej grupy Salima Touahriego oświadczamy iż faktycznie nasz klient przebywa obecnie w areszcie śledczym. Jedyną podstawą zatrzymania są zeznania osoby o wątpliwej reputacji, która dodatkowo została w przeszłości skazana prawomocnym wyrokiem sądu. Nie przedstawiono żadnych dowodów na jakąkolwiek nielegalną działalność Salima. Jesteśmy przekonani o niewinności związanego z nami od wielu lat zawodnika, który jest dbającym o rodzinę sportowcem. Jednocześnie apelujemy o nieskracanie nazwiska Salima do samej litery T., gdyż nie ma on nic na sumieniu, by zasłaniać mu oczy i skracać nazwisko.

Salim Touahri (MMA 10-4) jest 30-letnim zawodnikiem, występującym w MMA od 2010 roku. Do niedawna był zawodnikiem UFC, największej organizacji na świecie. Salim stoczył w oktagonie UFC trzy walki.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.