Głowa grupy promotorskiej Golden Boy oraz zawodowy pięściarz — Oscar De La Hoya nie obawia się Vitora Belforta przed ich starciem 11 września. Amerykanin uważa, że żadne środki dopingowe nie są w stanie pomóc Brazylijczykowi, ponieważ dzieli ich przepaść w umiejętnościach.

Oscar De La Hoya powraca na zawodowy ring. Bokser zmierzy się z byłym mistrzem UFC — Vitorem Belfortem pod przewodnictwem grupy Triller. Brazylijczyk w przeszłości zaliczył kilka wpadek antydopingowych pod banderą UFC i teraz wiele fanów twierdzi, że popularny Vitor znowu sięga po niedozwolone substancje. Oczywiście są to tylko domysły i przypuszczenia, jednak pojawiają się one w sieci coraz częściej.

Każdy szepcze, że Belfort w naszej walce będzie świecił od sterydów. Nie mówię nie, kilka razy już wpadł. Zobaczcie, jak on wygląda, tak jak za najlepszych lat w UFC.

Nie boję się jednak o jego formę i uderzenie, mam twardą szczękę. Przemawiają za mną umiejętności i jestem gotowy na takie wyzwania.

Powrót na salę treningową Oscara nie jest przypadkiem. De La Hoya po zakończeniu zawodowej kariery zmagał się z wieloma problemami. Na początku był to alkohol, a skończyło się na narkotykach.

Jak tylko zakończyłem swoją przygodę, to odeszła też moja dusza. Trenowałem od 6 roku życia i nagle wszystko zniknęło. Zaczął się alkoholizm i narkotyki. Moje życie było spiralą, funkcjonowałem tylko i wyłącznie dlatego, że miałem na głowie grupę promotorską. Gdybym nie wrócił do boksu, byłoby ciężko. Sport uratował moje życie.

Nadchodzący pojedynek De La Hoya vs Belfort zapowiada się ciekawie. Brazylijczyk zapewnia, że jego umiejętności bokserskie w ciągu ostatnich lat poprawiły się i będzie w stanie dorównać sławnemu bokserowi. Po odejściu z UFC Belfort związał się kontraktowo z azjatycką organizacją One. Mimo szumnych zapowiedzi ostatecznie nigdy nie doszło do jego debiutu w klatce tej marki.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of beef
beef

KSW
Featherweight

4,907 komentarzy 9,951 polubień

W jakiej to wadze będzie ? Oskar powinien cepiarza technicznie wydymać, jedyna przewaga belforta to siła trt

Odpowiedz polub

Avatar of yonigga
yonigga

Weed Master

17,906 komentarzy 32,044 polubień

W jakiej to wadze będzie ? Oskar powinien cepiarza technicznie wydymać, jedyna przewaga belforta to siła trt

Speaking at an open workout session in Los Angeles, De La Hoya on Wednesday revealed that he’s already comfortably under the 185-pound limit set for the match but plans on shedding a few more pounds, as well.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of skunx
skunx

KSW
Heavyweight

6,051 komentarzy 9,959 polubień

Czyli 60 letni ćpun i alkus kontra steryd z Brazylii. Spoksik.

Odpowiedz polub

Avatar of roundone
roundone

BAMMA
Bantamweight

790 komentarzy 872 polubień

Jeden wyjdzie najebany sokiem drugi koksem :ponymindfuck:

Odpowiedz polub