Walczący w kategorii półciężkiej, Jamahal Hill wypowiedział się na temat pojedynku z Thiago Santosem. Zdaniem Amerykanina jego najbliższy rywal ostatnio walczy zbyt zapobiegawczo.

„Sweet Dream” zmierzy się z Santosem w sierpniu podczas gali UFC Fight Night 212. Pojedynek uświetni wspomniane wydarzenie. Hill udzielił wywiadu dziennikarzowi, Jamesowi Lynchowi w którym wypowiedział się na temat nadchodzącego starcia. Amerykanin nie jest pod wielkim wrażeniem swojego najbliższego rywala.

Czy on ma nokautującą siłę? Nie widziałem, aby kogoś znokautował. Kto ostatnio po jego walce dochodził do siebie? Błachowicz był świadomy. Nie zgasił nikomu świateł ostatnio.

On jest już starszy, jego ciało wiele przeszło. Santos wydaje się cholernie zapobiegawczy w swoich atakach. Nie idzie na ostre wymiany, on nie próbuje walczyć. Ze mną nie będzie miał innego wyboru.

Hill obecnie ma serię dwóch zwycięstw odniesionych w pierwszej rundzie przez nokaut. O sile jego pięści przekonali się Jimmy Crute oraz Johnny Walker. Amerykanin w UFC przegrał tylko raz w pojedynku z Paulem Craigiem.

Santos nie może się natomiast pochwalić dobrą passą. W ostatnich pięciu pojedynkach wygrał tylko raz i to niezbyt przekonującą decyzją z Johnnym Walkerem. Brazylijczyk po kontuzji kolan, których nabawił się w 2019 w starciu o pas z Jonem Jonesem nie walczy już tak odważnie jak to miało miejsce wcześniej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Kadczers
Kadczers

M-1 Global
Welterweight

3,739 komentarzy 3,414 polubień

Mam nadzieję że Hill ogarnie , chociaż chciałbym żeby ta walka potrwała kilka rund

Odpowiedz polub

R
Rulimajk

WSOF
Welterweight

3,283 komentarzy 9,497 polubień

No z Santosem to nie to samo co z dzonim cte albo crute więc fajnie, że siebie tak nakręca Nie idzie na ostre wymiany bo jego nogi nie dają już rady

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Komentator Internetu
Komentator Internetu

KSW
Heavyweight

6,134 komentarzy 13,131 polubień

Gdyby walczył z wersją Santosa sprzed pojedynku z Jonesem to nie mógłby być aż tak pewny siebie.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Vvallachia
Vvallachia

UFC
Light Heavyweight

16,083 komentarzy 35,712 polubień

Mam nadzieję że Hill ogarnie , chociaż chciałbym żeby ta walka potrwała kilka rund

Kilka rund z obecnym santosem to nundny seans, chociaż Hill mam nadzieję że przyjdzie się bić a nie punktować jak Walker (marnie) i Ankalaev

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Heavyweight

17,084 komentarzy 71,709 polubień

Żebyś placku na czambuł nie zebrał od trupa Marrety!

Co by nie mówić Santos post-pime ale miał prime 2 razy w 2-ch wagach. Pamiętam na Cohones przed walką z Santosem jakieś 95% ludzi tu pisało, że EZ Money dla Janka, że zawodnik z 84kg to nie ma w 93 takiego pierdolnięcia. Że wygrane 93 ma tylko z plackami. A tu w walce z Janem totalna zmiana gameplanu - zamiast ataku wycofanie i hardkorowe okopywanie nóg lowkingami a potem zabójcze kontry. W sumie mega podobny plan miał Jano na walkę z Rakicem.

Odpowiedz polub