Khabib Nurmagomedov, były mistrz wagi lekkiej UFC, opublikował na Instagramie stare nagranie z udziałem jego taty oraz Islama Makhacheva. Ojciec „Dagestańskiego Ojca” z łatwością powala obecnego posiadacza pasa amerykańskiej organizacji.

Abdulmanap Nurmagomedov w przeszłości trenował i przygotowywał do startów wielu zawodników z renomą. Do najbardziej znanych zaliczyć można jego syna, Khabiba, oraz Makhacheva. Starszy z Nurmagomedovów trenował sambo oraz judo, gdzie był znakomitym specjalistą. Abdulmanap zmarł w lipcu 2020 roku. Khabib postanowił przypomnieć nagranie z przeszłości, na którym jego ojciec z łatwością powala Makhacheva. Poniżej wpis Dagestańczyka z Instagrama.

Najlepszy zawodnik na świecie i mój tata.

Nurmagomedov (MMA 29-0) ostatnią walkę stoczył w październiku 2020 na UFC 254 w Abu Zabi. Dagestańczyk poddał Justina Geathje w drugiej rundzie starcia uświetniającego wydarzenie. Tym samym „Dagestański Orzeł” obronił po raz trzeci pas wagi lekkiej i zakończył karierę po tej walce. Dagestańczyk w marcu ubiegłego roku został włączony do Galerii Sław organizacji. Nurmagomedov swego czasu był najlepszym zawodnikiem w rankingu bez podziału na kategorie wagowe.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,920 komentarzy 2,965 polubień

Khabib Nurmagomedov, były mistrz wagi lekkiej UFC, opublikował na Instagramie stare nagranie z udziałem jego taty oraz Islama Makhacheva. Ojciec „Dagestańskiego Ojca” z łatwością powala obecnego posiadacza pasa amerykańskiej organizacji. Abdulmanap Nurmagomedov w przeszłości trenował i przygotowywał do startów wielu zawodników z renomą. Do najbardziej znanych zaliczyć można jego syna, Khabiba, oraz Makhacheva. Starszy z […]

Odpowiedz polub

click to expand...