Pandemia koronawirusa sieje dalsze spustoszenie w świecie sportu. Kwietniowa gala UFC 249 i mocno wyczekiwana walka Khabiba Nurmagomedova z Tony Fergusonem może stać się jej kolejną ofiarą.

Zobacz również: Do pięciu razy sztuka – zapowiedź walki Khabib vs Ferguson na UFC 249

W czwartek gubernator Nowego Jorku Andrew Cuomo zakazał wszystkich zgromadzeń liczących ponad 500 osób. Zakaz będzie obowiązywać w stanie Nowy Jork od 13 marca do 13 kwietnia.

Na ten moment nie wiadomo czy w tej sytuacji hitowa gala UFC 249 którą zaplanowano na 18 kwietnia na Brooklynie w Nowym Jorku odbędzie się w obecnej formie czy organizacja zdecyduje się na przeniesienie wydarzenia do innego miasta lub zorganizowanie go bez udziału kibiców tak jak podczas sobotniej gali UFC w Brazylii.

Zobacz również: Straty branży MMA mogą iść w miliony złotych ale jestem dobrej myśli – Baysangur Edelbiev

Podczas tego wydarzenia ma dojść do wyczekiwanego starcia o pas mistrzowski wagi lekkiej pomiędzy niepokonanym mistrzem Khabibem Nurmagomedovem a pretendentem i byłym tymczasowym mistrzem Tony Fergusonem. Jest to już piąta próba doprowadzenia do pojedynku dwóch najlepszych zawodników wagi lekkiej na świecie. W przeszłości walkę odwoływano z powodu kontuzji, problemów ze zdrowiem Khabiba związanym ze ścinaniem wagi oraz potknięcia się Tony`ego Fergusona o kabel leżący na podłodze w studiu telewizyjnym.

Rozpiska gali UFC 249

Zobacz również:

42 KOMENTARZE

 1. Było to więcej niż pewne ale zdrowie ludzkości się ważniejsze niż ta walka więc już nie ubolewajmy nad tym , że znowu do niej nie dojdzie. Podobno jest szansa , że przeniosą to innej hali/studia tylko pytanie czy jest sens robić tą walkę bez kibiców.

 2. A w Rossiji jakby ją zrobić?

  Tam jeszcze nie ma takiego syfu.

  Jest, tylko mają wyjebane. Chyba nie myślisz, że ruscy, którzy graniczą z Chinami mają spokój? Oni po prostu nie testują i nie stąd nie mają problemu.

 3. Jest, tylko mają wyjebane. Chyba nie myślisz, że ruscy, którzy graniczą z Chinami mają spokój? Oni po prostu nie testują i nie stąd nie mają problemu.

  Z tego co kojarzę, to tam zamknęli od razu granice z Chinami (chyba że mi się coś pojebało). Do tego kraj duży, tontak szybko to się nie rozprzestrzeni, ale w sumie racja. Nie ma się co uszukiwać, że jest lepiej.

 4. W przeszłości walkę odwoływano z powodu kontuzji, problemów ze zdrowiem Khabiba związanym ze ścinaniem wagi oraz potknięcia się Tony`ego Fergusona o kabel leżący na podłodze w studiu telewizyjnym.

  Kurwa jak to wszystko surrealistycznie brzmi, teraz trzeba jeszcze będzie dopisać koronawirusa

  :iamdone:

 5. Jest, tylko mają wyjebane. Chyba nie myślisz, że ruscy, którzy graniczą z Chinami mają spokój? Oni po prostu nie testują i nie stąd nie mają problemu.

  w rosji zgromadzenia powyzej 500 osob sa zakazane.

 6. Haha ci goście nigdy ze sobą nie zawalczą :razz:utinlaugh: Nigdy ku#wa słyszycie ?!  To jest jakaś klątwa ! Ten wirus pewnie powstał dlatego:korwinlaugh:

 7. I tak samo jak z KRS1 53 będzie Moi drodzy. Ale ja myślę, że w takiej chwili PPV Dankę i spółkę podratuje. I tak chiński czy amerykański sprawca tego kurwowirusa doigrał się tak, że powinien zostać wybolcowany na śmierć wystarczającym w tym przypadku pociskiem rakietowym za to, że ta pieprzona zaraza zniszczyła widowiska ememej…:burnit:

 8. Bogowie mma nie pozwolą na tą walke, jeżeli dojdzie do tej walki stanie się jakiś potężny kataklizm, który zniszczy ziemię

 9. Walka bez kibiców to jak sparing w klubie. Bez sensu, szkoda tak wielkiej walki, nie widzę sensu robienia najwiekszej walki lhw w historii w klimacie KRS live in studio:korwinlaugh:

  Tak to mozna pograć na playu lub xboxie

 10. Walka bez kibiców to jak sparing w klubie. Bez sensu, szkoda tak wielkiej walki, nie widzę sensu robienia najwiekszej walki lhw w historii w klimacie KRS live in studio:korwinlaugh:

  Tak to mozna pograć na playu lub xboxie

  Podobno mają rozwiesić ceratę z namalowanym sztucznym tłumem, a sam harmider puścić z Kasprzaka.

 11. Podobno mają rozwiesić ceratę z namalowanym sztucznym tłumem, a sam harmider puścić z Kasprzaka.

  Byle w TV wyglądało to autentycznie, bo na gale i tak nie jadę:bayan:

 12. I bardzo dobrze, walka odbędzie się bez obecności hałaśliwej trzody. Będzie słychać każdą skapującą krople krwi i potu jak podczas gal #Pride.

 13. Było to więcej niż pewne ale zdrowie ludzkości się ważniejsze niż ta walka więc już nie ubolewajmy nad tym , że znowu do niej nie dojdzie. Podobno jest szansa , że przeniosą to innej hali/studia tylko pytanie czy jest sens robić tą walkę bez kibiców.

  Jak padnie rekord PPV to Danie się na pewno opłaci 🙂

 14. Ta walka nie powinna s

  Mimo, że nie trawię Aliego to cieszy mnie takie stanowisko. Jeżeli by tej walki nie było to oznaczałoby, że los jej nie chce.

 15. Gala sie odbedzie , tyle ze bez udzialu publicznosci . Pieniadze z bramki to drobne , przy wplywach z PPV .

  To nie KSW, ktore opeiera swoja rentownosc na sprzedazy biletow , pomimo ze sprzedaja rekordowa liczbe PPV w tej czesci Europy.

  :razz:ociesznymirek:

 16. Gala sie odbedzie , tyle ze bez udzialu publicznosci . Pieniadze z bramki to drobne , przy wplywach z PPV .

  To nie KSW, ktore opeiera swoja rentownosc na sprzedazy biletow , pomimo ze sprzedaja rekordowa liczbe PPV w tej czesci Europy.

  :razz:ociesznymirek:

  A rekordowe ppv opiera na Pudzianie, który wypadl….

 17. :suchykarol:

  Coś mi mówi, że to jednak nie ufc jest w dupie

  A swoją drogą, wiecie co myślę? Że Janek dostanie Jonesa jako mniej medialny (od Reyesa) zawodnik. A my nie będziemy mieli szansy tego obejrzeć na żywo :siara:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.