Łukasz Rajewski chciałby doprowadzić do pojedynku z Filipem Pejiciem. Na minionej gali KSW 56 mogliśmy oglądać występ jego brata, Sebastiana, który przegrał z „Nitro” przez błyskawiczny nokaut. Teraz „Raju” chciałby starcia z Chorwatem, z którym miał bić się w przeszłości, o czym dał znać w rozmowie z Polsat Sport.

W tym roku już nie, ale będę chciał wejść do klatki na początku 2021. Będę rozmawiał z włodarzami o walkę z Filipem Pejiciem. Miałem się z nim bić w czerwcu, ale zestawiono mnie z Bartkiem Koperą. Niestety on wtedy wypadł, ale teraz jestem gotowy i chciałbym go dopaść.

Zapytany czy chciałby pomścić brata, Łukasz nie pozostawił wątpliwości:

To by była dobra walka i to z pewnością mnie motywuje, żeby do niej doprowadzić.

Rajewski (10-6, 1 NC MMA) wygrał dwie ostatnie walki w klatce MMA. Polak w swojej karierze występował dla takich organizacji jak Babilon MMA, ACA, Cage Warriors czy właśnie KSW. 7 z 10 wygranych w karierze „Raju” zdobywał kończąc rywali przed czasem. W klatce największej polskiej organizacji mierzył się z m.in. Salahdine Parnasse, Sebastianem Romanowskim czy Bartłomiejem Koperą.

Pejic (15-4-2 MMA) na KSW 56 przerwał złą passę dwóch przegranych błyskawiczną wygraną przez nokaut. 13 z 15 wygranych w swojej karierze Chorwat zdobywał kończąc walki przed czasem. W klatce KSW jego bilans wynosi 2-2.

8 KOMENTARZE

  1. Ja pierdole że one wstydu nie majom. Jak słyszę że Rajewskie to mam takie same odczucia jak gdy słyszę o Bandlu czy Pawlaku albo o medalach Janikowskiego. Albo o Kiełku. Normalnie 8 Liga w 3 lidze

  2. Bedzie chciał pomścić brata niczym Kurt Sloan   Erica Sloana :razz:utinlaugh:  ,  jeszcze tylko brakuje żeby wój Rurzal pomścił Materle i wyzwa Soldicia :jjsmile: , a nie sorry nasz wój ma przecież niedowład nóg :DC:

  3. Wyjaśni mi ktoś fenomen familii Rajewskich? Goście nic nie wygrywają w tym krs, nic tam nie wnoszą, a kurwa co chwilę któryś walczy, nawet chuj wie który, bo nie wiem ilu ich tam jest. Ale ciągle słychać o mitycznych braciach Rajewskich, prawie jak bracia Tachibana z Tsubasy.

  4. Wyjaśni mi ktoś fenomen familii Rajewskich? Goście nic nie wygrywają w tym krs, nic tam nie wnoszą, a kurwa co chwilę któryś walczy, nawet chuj wie który, bo nie wiem ilu ich tam jest. Ale ciągle słychać o mitycznych braciach Rajewskich, prawie jak bracia Tachibana z Tsubasy.

    Nie wiem w jakich kręgach się obracasz ale ja nigdy nie słyszałem o ich fenomenie ani o tym że są mityczni :fjedzia:

  5. Nienawidzę, jak zawodnicy przed swoją walką już szykują się na walkę o pas. Sebastian Rajewski przed walką z Pejiciem już myślał i mówił w wywiadach o walce o pas z Parnassem, a Szymon Dusza przed walką z Koziorzębskim o walce o pas z Somerfieldem i obaj zostali wyjaśnieni i o walce o pas na tę chwilę mogą pomarzyć.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.