Prezydent UFC, Dana White, wypowiedział się w temacie organizacji walki dwóch biznesmenów w osobach Marka Zuckerberga oraz Elona Muska. Jego zdaniem do tego starcia najprawdopodobniej nie dojdzie.

Jakiś czas temu obydwaj panowie wyrażali medialnie gotowość do odbycia takiego pojedynku. Zarówno Musk, jak i Zuckerberg, docinali sobie w mediach społecznościowych i wywiadach. Obydwaj szlifowali swoje umiejętności z byłymi lub obecnymi mistrzami organizacji UFC. Temat walki szybko podłapał prezydent amerykańskiego potentata Dana White. Szef UFC uważa, że taka walka byłaby największą w historii.

Od dłuższego czasu pojawia się coraz mniej plotek dotyczących zestawienia z udziałem dwóch multimiliarderów. White w rozmowie z OutKick stwierdził, że przychód z organizacji walki mógłby zrobić wiele dobrego dla ludzkości. Sam prezydent UFC twierdzi jednak, że do pojedynku Zuckerberga z Muskiem najprawdopodobniej nie dojdzie. Dana pozostaje jednak otwarty na organizację tego starcia.

Bardzo lubię Marka i Elona. Powiem Wam, że niezależnie od tego kto by wygrał tę walkę, to przekazane by zostały pieniądze dla organizacji charytatywnych. Oni byliby zdecydowanymi zwycięzcami. Ta walka byłaby największym wydarzeniem w historii pod względem charytatywnym. Pomogłoby to wielu ludziom. Czy do tego dojdzie? Nie wiem. Nigdy nie mówię nigdy, ale prawdopodobnie nie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of AndJusticeForAll
AndJusticeForAll

Bellator
Lightweight

4,251 komentarzy 31,225 polubień

przekazane by zostały pieniądze dla organizacji charytatywnych

Ale nie wszystkie :deniro: i dlatego tak ci zależy żeby zorganizować to wydarzenie

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Quairon
Quairon

Legacy FC
Light Heavyweight

2,131 komentarzy 4,616 polubień

Ale nie wszystkie :deniro: i dlatego tak ci zależy żeby zorganizować to wydarzenie

W punkt :beer:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Placek
Placek

Legacy FC
Welterweight

2,004 komentarzy 4,778 polubień

Wyjątkowej klasy gówno.

Odpowiedz 2 polubień