Walczący w dywizji muszej UFC, Muhammad Mokaev, pomimo, że ma już zaplanowaną walkę postanowił wyzwać na pojedynek następnego zawodnika. „The Punisher” wyraził gotowość do rywalizacji z Brandonem Royvalem w listopadzie lub grudniu.

Perspektywiczny zawodnik stoczy swój najbliższy pojedynek podczas UFC 280, które odbędzie się 22 października w Abu Dhabi. Niepokonany 22-latek zmierzy się z Malcolmem Gordonem w drugim pojedynku wydarzenia. Dla „The Punishera” to będzie trzecie starcie w tym roku.

Mokaev pomimo zaplanowanej już walki postanowił wyzwać na pojedynek kolejnego zawodnika. 22-latek wyraził gotowość do rywalizacji z Brandonem Royvalem jeszcze w tym roku. Czołowy zawodnik kategorii muszej miał pierwotnie walczyć na dzisiejszej gali UFC w Las Vegas, jednak walka została odwołana. Jego rywal, Askar Askarov, miał problemy przy cięciu wagi. Póki co Royval nie odpowiedział na zaczepki ze strony Mokaeva.

Pozostań w gotowości. Możemy walczyć po tym jak skończę Gordona w następną sobotę. Jestem gotowy zawalczyć w listopadzie lub grudniu gdziekolwiek zechcesz. Zawalczę z Tobą w każdej kategorii. Jeżeli nie chcesz ścinać kilogramów to możemy walczyć w koguciej.

Nie słyszałem żadnej odpowiedzi od Ciebie.

Mokaev (MMA 7-0) na lipcowej gali UFC w Londynie odniósł drugie zwycięstwo w organizacji. Urodzony w Dagestanie zawodnik pokonał na pełnym dystansie Charlesa Johnsona notując aż 26 sprowadzeń. Wcześniej podczas marcowej gali w Londynie pokonał Cody’ego Durdena w debiucie w ciągu niespełna minuty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of ninja
ninja

UFC
Heavyweight

17,443 komentarzy 39,343 polubień

co się przypierdala pajac

Odpowiedz polub