Niedoszły rywal Dricusa du Plessisa, Chris Curtis wróci do oktagonu UFC na okoliczność gali UFC Fight Night 206. Przeciwnikiem Amerykanina będzie znakomity grappler w osobie Rodolfo Vieiry. O pojedynku w wadze średniej, który odbędzie się 25 czerwca poinformował dziennikarz Eurosportu, Marcel Dorff.

Curtis (MMA 28-8, UFC 2-0) zanotował kapitalne wejście do największej organizacji MMA na świecie wygrywając obydwa pojedynki przez nokauty. O sile ciosu Amerykanina przekonali się Phil Hawes i Brendan Allen. Warte uwagi jest to, że obydwa starcia Curtis wziął w zastępstwie z niewielkim wyprzedzeniem. „The Action Man” przed angażem w UFC walczył głównie w mniejszych organizacjach. Curtis 17 z 28 zwycięstw odniósł kończąc swoich rywali przed czasem. Amerykanin miał zaplanowaną walkę z Dricusem du Plessisem na UFC 273 jednak z powodu kontuzji musiał się wycofać z pojedynku.

Vieira (MMA 8-1, UFC 3-1) ostatnią walkę wygrał poddając Dustina Stoltzfusa w lipcu ubiegłego roku. Był to dla niego udany powrót do oktagonu po sensacyjnej przegranej przez poddanie z Anthonym Hernandezem. W sierpniu 2019 roku Vieira mierzył się z Oskarem Piechotą. Pokonał Polaka poddając go w drugiej rundzie pojedynku. Brazylijczyk jest wybitnym grapplerem – wygrywał liczne turnieje o mistrzostwo świata w brazylijskim jiu-jitsu. 7 z 8 zwycięstw w MMA odniósł poddając swoich rywali.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of kaczka94
kaczka94

Moderator

4,745 komentarzy 11,698 polubień

Niedoszły rywal Dricusa du Plessisa, Chris Curtis wróci do oktagonu UFC na okoliczność gali UFC Fight Night 206. Przeciwnikiem Amerykanina będzie znakomity grappler w osobie Rodolfo Vieiry. O pojedynku w wadze średniej, który odbędzie się 25 czerwca poinformował dziennikarz Eurosportu, Marcel Dorff.


Curtis (MMA 28-8, UFC 2-0) zanotował kapitalne wejście do największej organizacji MMA na świecie wygrywając obydwa pojedynki przez nokauty. O sile ciosu Amerykanina przekonali się Phil Hawes i Brendan Allen. Warte uwagi jest to, że obydwa starcia Curtis wziął w zastępstwie z niewielkim wyprzedzeniem. "The Action Man" przed angażem w UFC walczył głównie w mniejszych organizacjach. Curtis 17 z 28 zwycięstw odniósł kończąc swoich rywali przed czasem. Amerykanin miał zaplanowaną walkę z Dricusem du Plessisem na UFC 273 jednak z powodu kontuzji musiał się wycofać z pojedynku.

Vieira (MMA 8-1, UFC 3-1) ostatnią walkę wygrał poddając Dustina Stoltzfusa w lipcu ubiegłego roku. Był to dla niego udany powrót do oktagonu po sensacyjnej przegranej przez poddanie z Anthonym Hernandezem. W sierpniu 2019 roku Vieira mierzył się z Oskarem Piechotą. Pokonał Polaka poddając go w drugiej rundzie pojedynku. Brazylijczyk jest wybitnym grapplerem - wygrywał liczne turnieje o mistrzostwo świata w brazylijskim jiu-jitsu. 7 z 8 zwycięstw w MMA odniósł poddając swoich rywali.

Odpowiedz polub

click to expand...