Nie brakuje pewności siebie byłemu mistrzowi kategorii półciężkiej UFC, Jamahal Hillowi. „Sweet Dreams” uważa, że jest w stanie pokonać Alexa Pereirę w jego własnej płaszczyźnie.

Podczas gali UFC 295, która odbyła się 11 listopada w Nowym Jorku, pas kategorii półciężkiej znalazł nowego właściciela. W walce wieczoru o zwakowany tytuł dywizji zmierzyli się Jiri Prochazka i Alex Pereira. Nowym mistrzem Brazylijczyk, który znokautował Czecha w drugiej rundzie rywalizacji. Tym samym „Poatan” zdobył pas drugiej kategorii wagowej, bowiem w przeszłości dzierżył tytuł wagi średniej.

Następnym pretendentem do walki o pas będzie Jamahal Hill, o czym poinformował prezydent UFC, Dana White, na konferencji prasowej po gali. Sam Amerykanin nie traci pewności siebie przed pojedynkiem z Pereirą. 32-latek jest pewien, że pokona Brazylijczyka i odzyska pas. Na swoim kanale na YouTubie wspomniał, że zamierza pokonać „Poatana” w jego dominującej płaszczyźnie, czyli stójce.

Zapamiętajcie moje słowa. Nie zamierzam sprowadzać Pereiry, ani bawić się w żadne zapasy. Wszyscy myślą, że on jest gościem z innej planety, bo trenował kickboxing, a ja nie? To jest zupełnie inny sport, ja trenuję MMA od lat. Kiedykolwiek z nim zawalczę, zrobię to stójce i znokautuję go.

Hill (MMA 12–1, 1 NC) na styczniowej gali UFC 283 pokonał jednogłośną decyzją sędziów Glovera Teixeirę. Walka ta uświetniła wydarzenie w Brazylii, a Amerykanin zdobył tytuł wagi półciężkiej, który z powodu kontuzji ścięgna Achillesa zwakował w lipcu. „Sweet Dreams” na mistrzowską szansę zapracował trzema wygranymi z rzędu przez nokaut. 7 z 12 zwycięstw kończył przed czasem, właśnie przez nokauty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,905 komentarzy 2,921 polubień

Nie brakuje pewności siebie byłemu mistrzowi kategorii półciężkiej UFC, Jamahal Hillowi. „Sweet Dreams” uważa, że jest w stanie pokonać Alexa Pereirę w jego własnej płaszczyźnie. Podczas gali UFC 295, która odbyła się 11 listopada w Nowym Jorku, pas kategorii półciężkiej znalazł nowego właściciela. W walce wieczoru o zwakowany tytuł dywizji zmierzyli się Jiri Prochazka i Alex Pereira. Nowym […]

Odpowiedz polub

click to expand...