Walczący w kategorii piórkowej KSW, Dawid Śmiełowski, skomentował swoją pierwszą zawodową porażkę. 27-latek uważa, że wczorajszy występ był dla niego ważną lekcją, z której zamierza wyciągnąć wnioski.

Śmiełowski zmierzył się na gali KSW 86 z Lomem Ali-Eskievem. Wydarzenie odbyło się 16 września w Hali Orbita we Wrocławiu. Zawodnik z Dusseldorfu od początku nie dawał Polakowi większych szans. Eskiev sprowadził swojego przeciwnika do parteru, gdzie sukcesywnie go rozbijał w krucyfiksie. Sędzia przerwał pojedynek pod koniec pierwszej rundy, wobec braku obrony ze strony Śmiełowskiego. Dla 27-latka to była pierwsza porażka w zawodowym MMA.

Zawodnik z Polski nie zamierzał chować głowy w piasek po sobotniej przegranej. Popularny „Królik” opublikował relację na Instagramie, w której skomentował wczorajszy wieczór. Śmiełowski uważa, że porażka z Eskievem była dla niego bardzo ważną lekcją. Polak chce wyciągnąć z niej wnioski i powrócić do klatki jako lepszy zawodnik.

Śmiełowski (MMA 10-1) w KSW rywalizuje od ubiegłego roku. Przed walką z Eskievem odniósł w najlepszej polskiej organizacji dwa zwycięstwa. „Królik” w ubiegłym roku kończył przed czasem Filipa Pejicia oraz Patryka Kaczmarczyka. Wcześniej Dawid rywalizował w organizacji Babilon MMA. Wszystkie zwycięstwa odnosił przed czasem. 8 razy pokonywał swoich rywali przez TKO/KO, a dwukrotnie ich poddawał.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Roshi

Vale Tudo
Championship

26,319 komentarzy 86,790 polubień

No nie wiem, czasem po takich wpierdolach juz sie nie wraca :awesome:

Odpowiedz polub

Patrosixxx

Bellator
Heavyweight

4,887 komentarzy 8,183 polubień