Robert Ruchała, pretendent do tymczasowego pasa wagi piórkowej KSW, przygotowuje się do mistrzowskiej walki. Polak nie kryje entuzjazmu z powodu nadchodzącego starcia.

Ruchała do okrągłej klatki powróci na okoliczność gali XTB KSW 94. Wydarzenie odbędzie się 11 maja w obiekcie Ergo Arena na granicy Gdańska i Sopotu. 25-latek trenujący na co dzień w Krakowie zmierzy się po raz drugi z Patrykiem Kaczmarczykiem. Będzie to trzeci od końca pojedynek gali XTB KSW 94. W pierwszej rywalizacji, do której doszło z październiku 2021, lepszy decyzją sędziów okazał się Ruchała.

Były tymczasowy mistrz KSW opublikował na swoich mediach społecznościowych nagranie z przygotowań do nadchodzącej walki. Robert pozostaje bojowo nastawiony i nie może się doczekać kolejnej rywalizacji z Kaczmarczykiem.

Ruchała (MMA 9-1) przegrał z Salahdinem Parnasse przez techniczny nokaut w czwartej rundzie w walce wieczoru gali KSW 85 w sierpniu 2023. Była to unifikacyjna walka o pas wagi piórkowej. Wcześniej Polak zdobył tymczasowy tytuł na marcowej gali KSW 80. Wówczas 25-latek pokonał Lom-Ali Eskieva przez techniczny nokaut pod koniec piątej rundy walki wieczoru. Ruchała w KSW występuje od 2020 roku. 4 z 9 zwycięstw zdobywał kończąc swoich przeciwników przed czasem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of GSPG
GSPG

BAMMA
Middleweight

969 komentarzy 2,453 polubień

Cos czuję w kościach, że Ruchała go rozjedzie :tysoncoffe:

Odpowiedz polub

Avatar of Risky
Risky

UFC
Lightweight

9,231 komentarzy 32,842 polubień

Widmo saladyna powoli znika na horyzoncie więc nasze bijoki wreszcie mogą rozpocząć samorealizacje i spełnienie marzeń w jednym.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Hokoru
Hokoru

Jungle Fight
Bantamweight

220 komentarzy 727 polubień

Widmo saladyna powoli znika na horyzoncie więc nasze bijoki wreszcie mogą rozpocząć samorealizacje i spełnienie marzeń w jednym.

Niedługo powrócą ambicje sportowe, chęci na pasy w kilku kategoriach....rekordy...

Odpowiedz polub