Lauren Murphy jest głęboko przekonana, że mogłaby zdetronizować aktualną czempionkę kategorii muszej UFC.

37–letnia „Lucky” ma obecnie świetną passę pięciu wygranych z rzędu i plasuje się na trzeciej pozycji w rankingu. Wiele wskazuje na to, że właśnie ona będzie kolejną pretendentką do najwyższego trofeum, który nieprzerwanie dzierży Valentina Shevchenko.

Amerykanka udzieliła ostatnio wywiadu dla portalu MMA Fighting, w którym dała między innymi do zrozumienia, że jest w stanie pokonać absolutną dominatorkę dywizji. Dokładnie wyjaśniła, jakie atuty miałaby podczas takiej przypuszczalnej konfrontacji.

Naprawdę wierzę w swoich trenerów, a oni wierzą we mnie. Możemy znaleźć luki w stylu Valentiny i uważam, że jestem na tyle dobra, aby je wykorzystać. Nie mierzyła się jeszcze z tak twardą zawodniczką jak ja.

Zobaczcie na mój rekord i na moje ostatnie pojedynki. Mam największe serce do walki. Jestem jedną z najtwardszych wojowniczek na świecie. Jestem najsilniejszą fizycznie zawodniczką w tej dywizji. Jestem duża jak na kategorię muszą. Myślę, że moja górna pozycja w jiu-jitsu nie ma sobie równych.

Murphy (MMA 15-4) to była mistrzyni Invicta FC, która z największą organizacją na świecie jest związana od 2014 roku. Dotychczas pod jej szyldem zaliczyła kilkanaście występów. Ostatni raz w oktagonie była widziana w połowie czerwca, kiedy to pokonała Joannę Calderwood przez niejednogłośną decyzję sędziów.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

majkelo89

UFC
Middleweight

10,728 komentarzy 28,234 polubień
ninja

PRIDE FC
Heavyweight

7,232 komentarzy 8,004 polubień
KaczFC

Shark Fights
Middleweight

1,274 komentarzy 1,143 polubień
bassline9

Jungle Fight
Welterweight

320 komentarzy 595 polubień

Yeah, right, good luck.

Odpowiedz polub

Kraver

EFC Africa
Featherweight

2,760 komentarzy 2,974 polubień

Ts po splicie z Calderwood?:mjsmile:

tak twardą zawodniczką jak ja

Tym gorzej dla niej. Serio Valentina nie ma tam z kim walczyć. Te 3 dywizje żeńskie od 125 lbs-145 do zaorania:olewam:

Odpowiedz 1 Like