Zawodnik kategorii półśredniej UFC, Ian Machado Garry, nie ukrywa, że nie jest pod wrażeniem umiejętności swojego najbliższego rywala. Jego zdaniem Geoff Neal ma mało do zaoferowania poza umiejętnościami bokserskimi.

Garry zmierzy się z Amerykaninem już w ten weekend na gali UFC 298. Wydarzenie odbędzie się 17 lutego w Anaheim w Kalifornii. Pojedynek w kategorii półśredniej będzie miał miejsce na karcie głównej gali, gdzie będzie trzecim z kolei. Pierwotnie do rywalizacji Amerykanina z Irlandczykiem miało dojść w sierpniu 2023 na UFC 292. Neal jednak wycofał się wówczas z pojedynku, a zastąpił go Neil Magny, z którym „The Future” wygrał.

Obydwaj zawodnicy nie ukrywają do siebie niechęci. Garry w rozmowie z TNT Sports wypowiedział się o umiejętnościach Amerykanina. Irlandczyk uważa, że Neal bardzo słabo radzi sobie w zapasach oraz niskich kopnięciach. Ponadto 26-latek jest zdania, że skoro Magny z większym zasięgiem ramion nie dał mu rady, to i Geoff sobie z nim nie poradzi.

Byłem w stanie przejść przez zasięg i dystans z Neilem Magny’m z absolutną łatwością. Nie ma zatem szans, aby Geoff Neal mnie dotknął. Uważasz, że ma on świetny boks, ale to wszystko co potrafi. On tylko umie boksować. Ledwo potrafi kopać i ledwo radzi sobie z zapasami.

Garry (MMA 13-0) w UFC, dla którego rywalizuje od 2021 roku, wygrał 6 walk. Ostatnie zwycięstwo odniósł ze wspomnianym Neilem Magnym przez jednogłośną decyzję sędziów. Irlandczyk w 2023 roku wygrywał trzykrotnie. Przed angażem w UFC, „The Future” był mistrzem kategorii półśredniej organizacji Cage Warriors. 8 z 13 zwycięstw zdobywał przed czasem. Garry zajmuje 10. miejsce w rankingu kategorii półśredniej UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,011 komentarzy 3,093 polubień

Zawodnik kategorii półśredniej UFC, Ian Machado Garry, nie ukrywa, że nie jest pod wrażeniem umiejętności swojego najbliższego rywala. Jego zdaniem Geoff Neal ma mało do zaoferowania poza umiejętnościami bokserskimi. Garry zmierzy się z Amerykaninem już w ten weekend na gali UFC 298. Wydarzenie odbędzie się 17 lutego w Anaheim w Kalifornii. Pojedynek w kategorii półśredniej będzie miał miejsce […]

Odpowiedz polub

click to expand...