Zawodnik kategorii lekkiej UFC, Paddy Pimblet, podjął się wytypowania starcia bokserskiego z udziałem Jake’a Paula oraz Andersona Silvy. „Baddy” nie pozostawia wątpliwości, że to legendarny „Spider” zwycięży z Youtuberem przed czasem.

Pojedynek Jake’a Paul z legendą organizacji UFC, Andersonem Silvą, odbędzie się jeszcze w tym miesiącu. Walka odbędzie się 29 października w mogącej pomieścić 18 000 kibiców hali Gila River Arena w stanie Arizona. Starcie zakontraktowano na 8 rund w wadze do 187 funtów i uświetni ono jesienne wydarzenie.

Swój typ na to starcie przedstawił Paddy Pimblett. Jedna z największych medialnych gwiazd organizacji UFC uważa, że Silva skończy swojego rywala przed czasem. Jednocześnie „Baddy” stwierdził, że Brazylijczyk jest jednym z najlepszych zawodników w historii mieszanych sztuk walki.

Bezapelacyjnie Silva jest jednym z najlepszych w historii. Nie widzę Jake’a Paula wychodzącego poza trzecią rundę. Nie ma na to szans. On zrozumie co to jest walka z prawdziwym stójkowiczem i zostanie trafiony.

Pimblett zaliczył udane wejście do amerykańskiej organizacji. „The Baddy” wygrał wszystkie trzy starcia w UFC przed czasem. Za każde zwycięstwo otrzymał bonus od organizacji. Ostatnią wygraną odniósł podczas lipcowej gali w Londynie. Wówczas poddał Jordana Leavitta w drugiej rundzie starcia. Nie tak dawno Pimblett zapowiedział powrót do akcji podczas grudniowej gali UFC 282. Nie wiadomo jeszcze z kim Anglik skrzyżuje wówczas rękawice.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Skaczomcy przez płot
Skaczomcy przez płot

BAMMA
Welterweight

888 komentarzy 2,875 polubień

Umknął Ci tylko jeden mały szczególik, że pewnie w momencie jakby miał go znokautować to będzie "Frozen like Elsa aka Woodley" :siara:

Odpowiedz polub

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Welterweight

9,779 komentarzy 70,546 polubień

Umknął Ci tylko jeden mały szczególik, że pewnie w momencie jakby miał go znokautować to będzie "Frozen like Elsa aka Woodley" :siara:

Myśle że Anderson nie jest taki głupi i nie wziął dodatkowej premii pod stołem a Woodley to zrobił z siebie debila na miarę Najmana

Odpowiedz polub