Jiri Prochazka, były mistrz kategorii półciężkiej UFC, pozostaje bojowo nastawiony do walki o pas. Czech zamierza dać idealny występ i uważać, aby nie popełnić błędu.

Prochazka przyjął ofertę walki mistrzowskiej z krótkim wyprzedzeniem na UFC 303. Wydarzenie odbędzie się 29 czerwca w obiekcie T-Mobile Arena w Las Vegas podczas Międzynarodowego Tygodnia Walk. Czech po raz drugi zmierzy się z Alexem Pereirą o pas wagi półciężkiej, który należy do Brazylijczyka. Pierwotnie walką wieczoru UFC 303 miało być starcie w kategorii półśredniej z udziałem Conora McGregora oraz Michaela Chandlera. Irlandczyk nabawił się jednak kontuzji i z tego powodu musiał wycofać się z walki.

Popularny „Denisa” odniósł się w mediach społecznościowych do kolejnego pojedynku mistrzowskiego. Czech zamierza dać idealny występ. Jednocześnie 31-latek chce być bardziej uważny i nie popełnić jakichkolwiek błędów.

Zamierzam być perfekcyjnym. Nie ma miejsca na błędy. Po prostu wygrana, tu i teraz.

Prochazka (MMA 30-4-1) w kwietniu podczas UFC 300 wygrał z Aleksandarem Rakiciem przez techniczny nokaut w drugiej rundzie. Za swój występ Czech otrzymał bonus od amerykańskiej organizacji. Wcześniej „Denisa” przegrał walkę o pas z Pereirą na gali UFC 295 w listopadzie 2023. Brazylijczyk znokautował „Denisę” w drugiej rundzie. 31-latek w 2022 roku był mistrzem wagi półciężkiej. Pas zwakował z powodu poważnej kontuzji barku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.