Już w piątek Neiman Gracie (9-0-0) stanie przed szansą zdobycia pasa wagi półśredniej Bellator MMA i przejścia do finału grand-prix. Jego przeciwnikiem będzie Rory MacDonald (20-5-1), który w swojej ostatniej walce zremisował z Jonem Fitchem (32-7-2). Warto przypomnieć, że zwycięzca turnieju zarobi milion dolarów. Brazylijczyk rozmawiał dzisiaj z portalem MMAJunkie, poniżej znajduje się cały wywiad z Christianem Steinem. Jak twój obóz przygotowawczy? Trenuję w Renzo Gracie Academy w Nowym Jorku. Pracuję nad Muay Thai oraz zapasami. Cały obóz przebiega wspaniale. Nie ukrywam, naszym planem jest sprowadzenie Rory'ego na matę i poddanie go. Każdy zna mój plan na walkę, dlatego muszę być w świetnej formie, żeby nie przepuścić żadnej okazji. Zawalczysz o pas wagi półśredniej. Jesteś niepokonany i poddałeś ośmiu rywali z dziewięciu. Co możesz powiedzieć na tym etapie o swojej karierze? Jestem bardzo szczęśliwy z tego, jak przebiega moja kariera. Naprawdę jestem zadowolony z tego, co osiągnąłem. To wszystko zawdzięczam ciężkiej pracy i pokazałem to wszystko w swojej ostatniej walce. Jestem przygotowany na Rory'ego. Wierzę, że moim przeznaczeniem jest bycie mistrzem. Zrobię wszystko, aby stało się to rzeczywistością. Wszystko przebiega zgodnie z planem, nie mogę doczekać się walki. Co możesz powiedzieć o MacDonaldzie? To jeden z najlepszych gości w naszej dywizji. Gość jest może w najlepszej piątce lub trójce na świecie. Oczekuję bardzo ciężkiej walki, jednak wierzę, że wygram przez poddanie. Jeżeli wygrasz, to zmierzysz się z Douglasem Limą o milion dolarów. Czy to powoduje dodatkową presję? Od zawsze zmagam się z presją w swojej karierze. Staram się nie myśleć aż tak daleko, skupiam się na teraźniejszości. Mam ciężkiego rywala i spróbuję go pokonać. Po tym fakcie pomyślę o finale i głównej nagrodzie. Naprawdę ciężko trenuję, aby tam się dostać.

Już w piątek Neiman Gracie (9-0-0) stanie przed szansą zdobycia pasa wagi półśredniej Bellator MMA i przejścia do finału grand-prix. Jego przeciwnikiem będzie Rory MacDonald (20-5-1), który w swojej ostatniej walce zremisował z Jonem Fitchem (32-7-2). Warto przypomnieć, że zwycięzca turnieju zarobi milion dolarów. Brazylijczyk rozmawiał dzisiaj z portalem MMAJunkie, poniżej znajduje się cały wywiad z Christianem Steinem.

Jak twój obóz przygotowawczy?

Trenuję w Renzo Gracie Academy w Nowym Jorku. Pracuję nad Muay Thai oraz zapasami. Cały obóz przebiega wspaniale. Nie ukrywam, naszym planem jest sprowadzenie Rory’ego na matę i poddanie go. Każdy zna mój plan na walkę, dlatego muszę być w świetnej formie, żeby nie przepuścić żadnej okazji.

Zawalczysz o pas wagi półśredniej. Jesteś niepokonany i poddałeś ośmiu rywali z dziewięciu. Co możesz powiedzieć na tym etapie o swojej karierze?

Jestem bardzo szczęśliwy z tego, jak przebiega moja kariera. Naprawdę jestem zadowolony z tego, co osiągnąłem. To wszystko zawdzięczam ciężkiej pracy i pokazałem to wszystko w swojej ostatniej walce. Jestem przygotowany na Rory’ego. Wierzę, że moim przeznaczeniem jest bycie mistrzem. Zrobię wszystko, aby stało się to rzeczywistością. Wszystko przebiega zgodnie z planem, nie mogę doczekać się walki.

Co możesz powiedzieć o MacDonaldzie?

To jeden z najlepszych gości w naszej dywizji. Gość jest może w najlepszej piątce lub trójce na świecie. Oczekuję bardzo ciężkiej walki, jednak wierzę, że wygram przez poddanie.

Jeżeli wygrasz, to zmierzysz się z Douglasem Limą o milion dolarów. Czy to powoduje dodatkową presję?

Od zawsze zmagam się z presją w swojej karierze. Staram się nie myśleć aż tak daleko, skupiam się na teraźniejszości. Mam ciężkiego rywala i spróbuję go pokonać. Po tym fakcie pomyślę o finale i głównej nagrodzie. Naprawdę ciężko trenuję, aby tam się dostać.

12 KOMENTARZE

 1. Na prawdę ci wszyscy Gracie to jedna familia?..żadnych zbieżności nazwisk?… wszyscy od praprzodka Helio?

 2. Eh ten Nejman, jeszcze parę dni temu definitywnie odchodził na emeryturę, a tu znowu jakiś superfajt. Ciągnie wilka do lasu, młody bitny perspektywistyczny jeszcze namiesza:tellmemore:

  :korwinwhat:

  :juanlaugh::waldeklaugh:

 3. To bardzo niedoceniany zawodnik. Rory może mieć problemy, szczególnie, że ostatnio brakuje mu ognia do walki.

 4. Jedyny prawdziwy Nejman!

  Nejmanowie zawsze mieli parcie na "szkło"… ciekawe jaki będzie następny Nejman? Może już się urodził, kto wie?!?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.