Były tymczasowy mistrz kategorii lekkiej UFC, Dustin Poirier, wypowiedział się na temat kolejnego starcia z Conorem McGregorem. Amerykanin raczej by się zgodził na czwarty pojedynek z „The Notoriousem”, nawet po to, aby go uciszyć.

Póki co obydwaj zawodnicy pozostają bez zestawionego pojedynku. McGregor ma walczyć z Michaelem Chandlerem, natomiast od dłuższego czasu nie udaje się ustalić konkretnej daty. W dotychczasowej rywalizacji Poiriera z Irlandczykiem póki co jest wynik 2-1 dla tego pierwszego. „The Diamond” pokonywał McGregora dwukrotnie w 2022, natomiast przegrał w 2014. Wszystkie walki kończyły się przez nokauty.

Poirier pojawił się na gali UFC Fight Night 232, która odbyła się 18 listopada w Las Vegas. Amerykanin udzielił wywiadu dla ESPN i Megan Olivi, która zapytała go o potencjalny pojedynek z McGregorem. Dustin chętnie zmierzyłby się z Irlandczykiem, ponieważ chciałby, aby ten zaprzestał gadać. 34-latek w to wątpi, natomiast uważa, że to by było wielkie starcie.

Prawdopodobnie bym się zgodził, aby zamknąć mu jadaczkę raz na zawsze. Jednak nawet jeśli znowu się z nim rozprawię, to on będzie gadał, więc zobaczymy. Czy jego walka z Chandlerem to już jest oficjalna. Nie wiem co się dzieje, ale to wielkie starcie. W naszej rywalizacji jest 2-1 dla mnie. Serio, nie widzę żadnego innego powodu, ale to by było coś wielkiego.

Poirier (MMA 29-8, 1 NC) w ostatniej walce poniósł porażkę podczas gali UFC 291, do której doszło pod koniec lipca. 34-latek został znokautowany przez Justina Gaethje brutalnym kopnięciem w drugiej rundzie walki wieczoru. Stawką pojedynku był pas BMF (największego skur****na). Poirier w 2019 roku był tymczasowym mistrzem wagi lekkiej UFC. Dwukrotnie rywalizował o pas dywizji, jednak za każdym razem przegrywał przez poddanie. Poirier zajmuje obecnie 3. miejsce w rankingu kategorii lekkiej UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Quairon
Quairon

Legacy FC
Light Heavyweight

2,131 komentarzy 4,630 polubień

Jak nie z Chandlerem to tylko walka z Gackiem, Porier #nikogo

Odpowiedz polub

Avatar of Raven
Raven

KSW
Heavyweight

6,097 komentarzy 24,028 polubień

Jasne, że tylko po to żeby Rudiego uciszyć. No bo przecież nie dla kasy, nie? :beczka:

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of bassline9
bassline9

Legacy FC
Bantamweight

1,868 komentarzy 4,067 polubień

Moim skromnym zdaniem Dustin znowu ubija Conora, wiec osobiście wolałbym żeby mu kto inny wpierdolił Geathie Chandler czy inny Oliviera. Z tym ciapatym od Khabiba tez bez sensu bo jeszcze krula zabije.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Bolesław
Bolesław

M-1 Global
Heavyweight

3,878 komentarzy 7,556 polubień

Krul jest w takiej formie, że Dustbin i Żebrak mogliby wychodzić do niego po kolei. Tylko po co dawać zarobić komuś takiemu jak Soirier?

Odpowiedz polub

Avatar of GypsyKing
GypsyKing

KSW
Featherweight

4,934 komentarzy 14,690 polubień

Krul jest w takiej formie, że Dustbin i Żebrak mogliby wychodzić do niego po kolei. Tylko po co dawać zarobić komuś takiemu jak Soirier?

Zastanawiam się po co ciebie tu trzymają trollu/odklejeńcu. Bo ani to śmieszne ani wkurwiające

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Mmayhem
Mmayhem

UFC
Middleweight

11,526 komentarzy 46,054 polubień

Przecież to by nawet nie było zabójstwo a profanacja zwłok.

Odpowiedz polub

Avatar of Risky
Risky

UFC
Middleweight

10,377 komentarzy 36,526 polubień

Dustin by sobie dał dupę przeorać za możliwość zarobienia kolejnych milionów od krula białych węgorzy. Niby zgrywa niewiniątko w wywiadzie ale ślini się na sam widok rudego.

Odpowiedz 2 polubień