Były tymczasowy mistrz kategorii lekkiej UFC, Dustin Poirier, wypowiedział się na temat kolejnego starcia z Conorem McGregorem. Amerykanin raczej by się zgodził na czwarty pojedynek z „The Notoriousem”, nawet po to, aby go uciszyć.

Póki co obydwaj zawodnicy pozostają bez zestawionego pojedynku. McGregor ma walczyć z Michaelem Chandlerem, natomiast od dłuższego czasu nie udaje się ustalić konkretnej daty. W dotychczasowej rywalizacji Poiriera z Irlandczykiem póki co jest wynik 2-1 dla tego pierwszego. „The Diamond” pokonywał McGregora dwukrotnie w 2022, natomiast przegrał w 2014. Wszystkie walki kończyły się przez nokauty.

Poirier pojawił się na gali UFC Fight Night 232, która odbyła się 18 listopada w Las Vegas. Amerykanin udzielił wywiadu dla ESPN i Megan Olivi, która zapytała go o potencjalny pojedynek z McGregorem. Dustin chętnie zmierzyłby się z Irlandczykiem, ponieważ chciałby, aby ten zaprzestał gadać. 34-latek w to wątpi, natomiast uważa, że to by było wielkie starcie.

Prawdopodobnie bym się zgodził, aby zamknąć mu jadaczkę raz na zawsze. Jednak nawet jeśli znowu się z nim rozprawię, to on będzie gadał, więc zobaczymy. Czy jego walka z Chandlerem to już jest oficjalna. Nie wiem co się dzieje, ale to wielkie starcie. W naszej rywalizacji jest 2-1 dla mnie. Serio, nie widzę żadnego innego powodu, ale to by było coś wielkiego.

Poirier (MMA 29-8, 1 NC) w ostatniej walce poniósł porażkę podczas gali UFC 291, do której doszło pod koniec lipca. 34-latek został znokautowany przez Justina Gaethje brutalnym kopnięciem w drugiej rundzie walki wieczoru. Stawką pojedynku był pas BMF (największego skur****na). Poirier w 2019 roku był tymczasowym mistrzem wagi lekkiej UFC. Dwukrotnie rywalizował o pas dywizji, jednak za każdym razem przegrywał przez poddanie. Poirier zajmuje obecnie 3. miejsce w rankingu kategorii lekkiej UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,908 komentarzy 2,933 polubień

Były tymczasowy mistrz kategorii lekkiej UFC, Dustin Poirier, wypowiedział się na temat kolejnego starcia z Conorem McGregorem. Amerykanin raczej by się zgodził na czwarty pojedynek z „The Notoriousem”, nawet po to, aby go uciszyć. Póki co obydwaj zawodnicy pozostają bez zestawionego pojedynku. McGregor ma walczyć z Michaelem Chandlerem, natomiast od dłuższego czasu nie udaje się ustalić konkretnej […]

Odpowiedz polub

click to expand...