Narkun Khalidov

Tomasz Narkun zwycięża w rewanżu! Mamed Khalidov dwukrotnie ulega stargardzkiej Żyrafie!

Narkun od razu wszedł z ciosami, dokładając do tego niskie kopnięcie. Khalidov odgryza się niskim kopnięciem. Narkun orbituje dookoła rywala, który poluje na akcje z kontry. Stargardzka Żyrafa wyprowadza głównie kopnięcia, którymi obija wykroczną nogę Khalidova. Khalidov w pewnym momencie swoim lewym rzucił Tomasza Narkuna na matę! Mistrz wagi półciężkiej wstaje i kontynuuje okopywanie nogi rywala. Mamed rzucił zamachowym, ale przestrzelił. Chwilę potem Żyrafa odpowiedział podwójnym prostym. Na mniej niż dziesięć sekund Narkun przyśpiesza, ale jego twarz spotyka się z prawym Mameda Khalidova.

Niskie kopnięcie w wykonaniu Tomasza Narkuna otwiera rundę. Mamed odpowiada tym samym, po chwili dorzucając do tego kombinację lewy-prawy. Berserker wdrożył frontalne kopnięcie, zaraz po którym zdzielił konsekwentnie obijaną nogę Khalidova niskim kopnięciem. Mamed Khalidov zaczął przyśpieszać z kombinacjami, a po jednej z nich palec Olsztynianina utknął w oku Narkuna – walka została przerwana, co spotkało się z niezadowoleniem ze strony kibiców. Po wznowieniu walka nabrała tempa – Mamed wszedł z ciosem, na co Narkun odpowiedział frontalnym kopnięciem. Lewy prosty Narkuna ląduje na twarzy Mameda, na co ten stara się odgryźć kopnięciem, które natomiast zostaje wyłapane i Mamed ucieczką ratuje się przed obaleniem. Mamed Khalidov przechwytuje czytelnego middle kicka i Tomasz Narkun ląduje na plecach! Były mistrz wagi średniej nie wchodzi w parterowy bój z zawodnikiem ze Stargardu i ze stójki zdziela go kilkoma kopnięciami. Sędzia Marc Goddard podnosi walkę, a z równych nóg Narkun dosłownie wpada w Khalidova i tym razem to on notuje obalenie, które wieńczy drugą rundę.

Narkun podkręca początek trzeciej rundy. Frontalne kopnięcia lądują na Mamedzie, który zepchnięty jest do defensywy. Po chwili dorzuca do tego lewy prosty, a chwilę później Narkun z łatwością obala Khalidova. Berserker z łatwością obchodzi pozycje, z pozycji bocznej bijąc młotki na twarz rywala. Khalidov wykorzystuje chwilę nieuwagi Żyrafy i odwraca pozycję, a z góry od razu zabiera się do odrabiania strat, punktując z góry – jeden z młotków zostaje wyłapany i Narkun podejmuje próbę balachy, jednakże nieudaną! Sytuacja wraca do poprzedniego stanu, a Narkun ponownie skręca się do dźwigni na łokieć. Próba ponownie się nie powiodła i zawodnicy kotłując się w parterze zakończyli ten trzyrundowy rewanż.

90 KOMENTARZE

 1. Tomek jest po prostu lepszym zawodnikiem MMA, pogódźcie się z tym.

  Oczywiście prawidłowa punktacja to 29-28, ale to już bez znaczenia.

  Brawo Żyrafa!!!!!!!

 2. Narkun w stójce bardzo chaotycznie wyglądał, w parterze też głupio oddał dominującą pozycję. No nie wiem co o tym myśleć.

 3. #teamNarkun !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111111

  Mamed stary, wolny, drewniany i bez cardio. W 4 rundzie by umarł. Koniec kariery w KSW.

 4. Plus jest taki, że Narkun idzie teraz do UFC propagować nasz wspaniały polski język.:korwinlaugh:

  Redneksy za wywiady Go pokochają

 5. Jak to dobrze, ze miałem wykurwione na tę galę i spokojnie wyzywałem się z noobami w World of Tanks :korwinlaugh:

 6. Ja pierdole.. na każdego przyjdzie czas. Nikt nie jest nie do zajechania. Pewnych rzeczy się nie przeskoczy. Mamed swoje zrobił w MMA. Ciężko określić czy Narkun jest lepszym zawodnikiem. Jest różnica wieku, która jednak powoduje, ze Tomek ma przewagę nad Mamedem. Może gdyby oboje się spotkali w wieku Narkuna. No kto to wie. Gdybanie…

 7. Plus jest taki, że Narkun idzie teraz do UFC propagować nasz wspaniały polski język.:korwinlaugh:

  Redneksy za wywiady Go pokochają

  Z taką kondycją + USADA to nie miałby tam czego szukać.

  Co do walki, decyzja całkowicie słuszna. Walka wyrównana, ale dla Narkuna.

 8. Ja pierdole. To był ten zmotywowany i lepiej przygotowany Khalidov ? Kurwa odpowiedzcie mi na jedno pytanie. Z jakim pomysłem albo raczej bez wyszedł do tej walki Mamed? Przecież on kurwa nie zrobił absolutnie NIC przez 15 minut żeby wygrać tą walkę i na tym można zakończyć. A Narkun nie zrobił niczego więcej. UFC go przemieli jak dziwkę i nawet niech tam nie idzie. Mamed dziękujemy Ci za wszystko. Jesteś najlepszym zawodnikiem w historii KSW.

 9. Ja pierdole jakie kurwa buraki cebulaki. Wygrał sprawiedliwie a ci kurwa gwizd po pokonał naszego Mameda polaka

 10. Tomek ma teraz prawo mówić wszystko, ma prawo być poruszony. Dajcie mu spokój, miał ciężkie chwile, wygrał walkę, jest zajebistym zawodnikiem

 11. Szkodaaaa nie przepadam za oby dwoma Panami ale osobiście kibicowałem żeby to Mamed wygrał niestety zdziadział już trochę. Co do Narkuna to stojkowo mizernie, wiadomo parter kozak. Aczkolwiek jak trafi kiedyś kogoś silnego,dynamicznego z mocna stójka to będzie leżał.

 12. Mimo wszystko szkoda Mameda bo swoje dla naszego podwórka mma zrobił, no ale człowiek młodszy się nie robi i non stop formy się utrzymać nie da. Co do Narkuna to trochę drewniana stójka jak trafi na kogoś kto nie będzie musiał pod górkę bić i nie będzie się bał sprowadzeń, to go ustrzeli.

 13. Mamed kończy, zaraz Pudzian i mozna zamykać KSW.

  Walki kulturystów i piosenkarzy Cię nie interesują? W KSW jest plejada gwiazd z różnych dyscyplin, już jutro zawitają w twoim mieście.

 14. Ja pierdole. To był ten zmotywowany i lepiej przygotowany Khalidov ? Kurwa odpowiedzcie mi na jedno pytanie. Z jakim pomysłem albo raczej bez wyszedł do tej walki Mamed? Przecież on kurwa nie zrobił absolutnie NIC przez 15 minut żeby wygrać tą walkę i na tym można zakończyć. A Narkun nie zrobił niczego więcej. UFC go przemieli jak dziwkę i nawet niech tam nie idzie. Mamed dziękujemy Ci za wszystko. Jesteś najlepszym zawodnikiem w historii KSW.

  Nie miał argumentów. Starość przyszła.

 15. Żaden wałek tylko reżyserka weszła w krew włodarzom i następuje zmiana warty – zamiast Mameda mamy legendę Tomasza, a w marcu Pudzian ogłosi po przegranej z Kołeckim odejście z mma i mamy kolejną legendę… to wszystko nie dzieje się naprawdę, elo xD

 16. Walki kulturystów i piosenkarzy Cię nie interesują? W KSW jest plejada gwiazd z różnych dyscyplin, już jutro zawitają w twoim mieście.

  Mnie akurat bardzo interesują 😆 Ale rośnie konkurencja, a KSW się na samych frików nie przerzuci, bo udają, że są organizacją sportową a nie cyrkiem.

 17. Odkad Narkun sie pojawił w KSW to tylko czekam aż w końcu ktoś go położy, bo dla mnie to jest jakaś  abstrakcja ze gość z taką słaba szczęka i praca nóg, który przewraca się po prawie każdym mocniejszym ciosie, zaszedł tak daleko.

  Parter wiadomo kocur a dziwiaj dodatkowo pokazał bardzo ładne kopniecia.

  Czekam na UFC, może tam ktoś go wyjasni.

  :kis:

 18. Dla mnie bez wałka. Tomek po prostu lepszy. Mamed mądra decyzja. Szkoda, że nie odchodzi wbleoszych okolicznościach, bo mu się należy za całokształt.

 19. Odkad Narkun sie pojawił w KSW to tylko czekam aż w końcu ktoś go położy, bo dla mnie to jest jakaś  abstrakcja ze gość z taką słaba szczęka i praca nóg, który przewraca się po prawie każdym mocniejszym ciosie, zaszedł tak daleko.

  Parter wiadomo kocur a dziwiaj dodatkowo pokazał bardzo ładne kopniecia.

  Czekam na UFC, może tam ktoś go wyjasni.

  :kis:

  On pojdzie do UFC tak samo jak Mamed, Gamrot i Mańkowski. Nie opłaca im się, tam będą słabiakami/średniakami, tu są gwiazdami KSW i zarabiają więcej.

 20. Ja pierdole jakie kurwa buraki cebulaki. Wygrał sprawiedliwie a ci kurwa gwizd po pokonał naszego Mameda polaka

  Dziwi cię to? Polacy to jeden z najgłupszy narodów w Europie… kompleksy do innych narodów, narzekanie itd. Oni by dupe każdemu obcemu przetarli by tylko ktoś z zagranicy o nich dobrze mówił.

 21. Dla mnie walka była bardzo dobra. Mamed nic nie pokazał? A co miał zrobić? Rewelacyjnie skracał dystans, próbowal dosięgnąć wielkiego konia Narkuna. Narkuna jednak świetnie ustawiał Mameda licznymi kopnięciami. Co miał innego zrobić Mamed? Iść w zapasy z dużo silniejszym zawodnikiem? A nawet jakby sprowadził to co miał go poddać? Narkun to najwyższy poziom bjj.

  Nie zapominajcie tez, że Mamed w parterze jest bardzo niebezpiecznym zawodnikiem. Wiele walk kończył przez świetnie poddania, a mimo to Tomek w ciągu kilku minut poddał  go prawie 3 razy.

  Co do punktacji. Kocich ruchow i machania rękami się nie punktuje. Dla mnie było tak: 1 runda remis lub Mamed i potem 10:9 dla Tomka w 2 i 3 rundzie.

  A co do przemielenia Narkuna w UFC… Ehh wy kochacie wszystko co nie nasze. Kto mówi, że Tomek ma być mistrzem UFC? Nikt. Poza DC JJ gusem i jankiem jest tam drewniany volkow, smith, stary texeria … OSP. Lekko byłby w top10.

 22. Całe to zestawienie było bez sensu, mniejszy i starszy Mamed na młodego konia.

  Inaczej byśmy pisali gdyby wygrał. A nie był daleki od tego. Szkoda że odchodzi.

 23. ale sie ciesze. Napisalbym wiecej, ale konczy kariere, a o takich sie mowi albo dobrze albo wcale…#teamNarkun

 24. A co do przemielenia Narkuna w UFC… Ehh wy kochacie wszystko co nie nasze. Kto mówi, że Tomek ma być mistrzem UFC? Nikt. Poza DC JJ gusem i jankiem jest tam drewniany volkow, smith, stary texeria … OSP. Lekko byłby w top10.

   Volkov zmienil kategorie? Taki troche Szczupaczek z niego bedzie

 25. Dla mnie walka była bardzo dobra. Mamed nic nie pokazał? A co miał zrobić? Rewelacyjnie skracał dystans, próbowal dosięgnąć wielkiego konia Narkuna. Narkuna jednak świetnie ustawiał Mameda licznymi kopnięciami. Co miał innego zrobić Mamed? Iść w zapasy z dużo silniejszym zawodnikiem? A nawet jakby sprowadził to co miał go poddać? Narkun to najwyższy poziom bjj.

  Nie zapominajcie tez, że Mamed w parterze jest bardzo niebezpiecznym zawodnikiem. Wiele walk kończył przez świetnie poddania, a mimo to Tomek w ciągu kilku minut poddał  go prawie 3 razy.

  Co do punktacji. Kocich ruchow i machania rękami się nie punktuje. Dla mnie było tak: 1 runda remis lub Mamed i potem 10:9 dla Tomka w 2 i 3 rundzie.

  A co do przemielenia Narkuna w UFC… Ehh wy kochacie wszystko co nie nasze. Kto mówi, że Tomek ma być mistrzem UFC? Nikt. Poza DC JJ gusem i jankiem jest tam drewniany volkow, smith, stary texeria … OSP. Lekko byłby w top10.

   Ty myślisz,  że Narkun mógłby cokolwiek pokazać w UFC w swojej kategorii?

 26. Ty myślisz,  że Narkun mógłby cokolwiek pokazać w UFC w swojej kategorii?

  Oczywscie- uważam, że byłby w top10. Jednak dopóki nie pójdzie do UFC nie przekonamy się. Takiego parteru w półciężkiej nie ma nikt. Pokonać Mameda to też wyczyn.

 27. Jak to dobrze, ze miałem wykurwione na tę galę i spokojnie wyzywałem się z noobami w World of Tanks :korwinlaugh:

  Miałem tak wykurwione, że nie omieszkałem wejść w internet w temat o tej gali to to napisać? :DC::DC::DC:

 28. Mamed wygrał.Narkun nie pokazał nic lepszego ponad to co pokazał Mamed. Pozatym ten pojedynek był bez sensu. Narkun ważył może z 15 kg więcej od Mameda.

 29. Miałem tak wykurwione, że nie omieszkałem wejść w internet w temat o tej gali to to napisać? :DC::DC::DC:

  Oczywiście, bo poziom wykurwienia był na jakieś 87,9%. W przerwach pomiędzy bitwami w grze, czytałem sobie wyniki na cohones.

 30. Krytykowalem ten smieszny limit i brak 5 rund. Jak widac nislusznie, bo kolejne 10 minut byloby juz kompletnym nieporozumieniem. Obaj panowie zaprezentrowali legendarna polska kondycje.

 31. Krytykowalem ten smieszny limit i brak 5 rund. Jak widac nislusznie, bo kolejne 10 minut byloby juz kompletnym nieporozumieniem. Obaj panowie zaprezentrowali legendarna polska kondycje.

  Mamed. Tomek by to ogarnął. Nie jest tytanem kondycji, ale prezentuje akceptowalny poziom. Jeśli ktoś miał wątpliwości po tym werdykcie, to dla mnie pewne jest, że po 5 rundach nie byłoby żadnych.

 32. Wezta te mikrofony z naroznika , Narkun “co mam robic” po akcji w oko… KURWA odspanij i walcz dalej, on jest az tak nieogarniety ze musi dzialac na komendy..

 33. Dobry Wieczór, a mi się podobało, kibicowałem Narkunowi w tej walce, bo mimo wszystko to jest jednak Polak i choć tych jego wypowiedzi i to ja przejął majka od Borka nie trawię, to wolałem żeby jednak on zwyciężył i tak się stało. Ci, którzy piszą o wałku myślę, że nie mają racji. Może nie było to zwycięstwo w dominującym stylu, ale jednak jakby dali zwycięstwo Mamedowi to byłby na pewno większy wał, więc ogólnie stało się sprawiedliwie tylko uważam, że 29-28 powinno być

  ale Lewy był zesrany, jak Soldić skończył tego mudzina czy tam kogoś… 😉

 34. Obiektywnie patrząc obstawiałem remis, albo 29-28 dla Narkuna. Nie wiem tylko, który sędzia widział 30-27.

 35. Mamed wygrał.Narkun nie pokazał nic lepszego ponad to co pokazał Mamed. Pozatym ten pojedynek był bez sensu. Narkun ważył może z 15 kg więcej od Mameda.

  Obstawiałem remis, albo minimalnie Narkuna, chociaż walka była bliska. Dla mnie dziwna decyzja Mameda, powinien zawalczyć jeszcze przynajmniej raz w swojej wadze 84 kg

 36. Co za roznica czy 30-27 czy 29-28 , Narkun te walke wygral i basta , wala nie ma i wazne ze werdykt we wlasciwa strone.

 37. Wszyscy mówicie, że Mamed dziadek, zę nie ten wiek ale chyba zapomnieliście wszyscy,  ze to przeciez nie była jego kategoria wagowa był mniejszy znacznie.. To tak jakby wysłac gamrota na nartkuna i mowic ze gamer lamus a narkun  kozak

 38. Bardzo bliska walka, wypunktowanie pierwszej rundy przez MIĘDZYNARODOWEGO SUPER SĘDZIEGO Cartlidge'a dla Narkuna to jakiś nieśmieszny żart.

  Mamed miał być zmotywowany i ostry, a był jeszcze słabszy niż w pierwszej walce, słabe czucie dystansu, bardzo mało uderzeń.

  Pewnie taktyka, żeby wytrzymać 3 rundy-i tak to chuja dało, bo oddychał rękawami i przegrał po słabej walce. Trzeba było wjechać na piździe, kiedy była jeszcze kondycja, a co za tym idzie dynamika.

  Narkun na plus kopnięcia i w sumie tyle.

  Złotousty nie ogarnął na końcu, że kibice gwiżdżą na werdykt, a nie na Mameda. Dodając do tego teksty po trafieniu w oko stwierdzam, że jest w jakiś sposób niepełnosprytny.

  Czekam na weryfikację z Prado, bo do w UFC nie podoła- zresztą i tak tam nie trafi.

 39. Oczywscie- uważam, że byłby w top10. Jednak dopóki nie pójdzie do UFC nie przekonamy się. Takiego parteru w półciężkiej nie ma nikt. Pokonać Mameda to też wyczyn.

  Taki Volkan to by go przez garde znokautowal po tym co pokazal w ostatnich dwoch walkach

 40. Remis byłby tu takim werdyktem, do którego nikt by się nie przyczepił.

  30:27 do utylizacji.

  Cytując złotoustego: "co robić?" Żyje się dalej, pożegnalna walka jeszcze na jako takim poziomie, nie było to typowe odesłanie emeryta na miejsce.

 41. Zupełnie  cicho tu o palcu w oko. Jak dla mnie nie wyglądało  to na przypadkowe zagranie mameda.

  Gdyby  coś takiego  odjebal Gamer było  by sranie  żarem na parę  stron.

 42. Zupełnie  cicho tu o palcu w oko. Jak dla mnie nie wyglądało  to na przypadkowe zagranie mameda.

  Gdyby  coś takiego  odjebal Gamer było  by sranie  żarem na parę  stron.

  Nie szkaluj naszego Mameda Polaka

 43. Czy wy nie rozumiecie balasy, że tu chodzi o film Underdog? Kawul potrzebuje inspirujących prawdziwych zdarzeń. Mamed odchodzi na emeryturę, po pewnym czasie wbija do niego Maciej, cały na biało i mówi 'Chcę żebyś jeszcze raz rozpostarł skrzydła!'

 44. Ci do wysyłają Narkuna do UFC to chłopaki wytrzeźwiejmy. Po pierwsze trzeba byłoby zejść z koksu, którym napizgany jest jak skurwysyn, a pozatym jakiś czas temu były wywiady, w którym jak zdołał wyklepać jakieś złożone zdanie to bylo: "Jestem żołnierzem KSW" więc jakie UFC  :DC::DC::DC::DC:

 45. Remis byłby tu takim werdyktem, do którego nikt by się nie przyczepił.

  30:27 do utylizacji.

  Cytując złotoustego: "co robić?" Żyje się dalej, pożegnalna walka jeszcze na jako takim poziomie, nie było to typowe odesłanie emeryta na miejsce.

  Najpierw mówił do narożnika, że widzi podwójnie. Później wlazł lekarz, bo ringowy nie dogadywał się z Narkunem. :kis:

 46. Najpierw mówił do narożnika, że widzi podwójnie. Później wlazł lekarz, bo ringowy nie dogadywał się z Narkunem. :kis:

  :jarolaugh:

 47. Zupełnie  cicho tu o palcu w oko. Jak dla mnie nie wyglądało  to na przypadkowe zagranie mameda.

  Gdyby  coś takiego  odjebal Gamer było  by sranie  żarem na parę  stron.

  Nie przypominam sobie kiedy Mamedowi to sie zdarzylo, a Gamer robil to często. Recydywiste inaczej sie osadza :fjedzia:

 48. Nie przypominam sobie kiedy Mamedowi to sie zdarzylo, a Gamer robil to często. Recydywiste inaczej sie osadza :fjedzia:

  Manedowi się to już nie przydarzy bo odszedł.

  Co nie zmienia faktu, ze wyglądało to na działanie z premedytacją.

 49. 0

  Zupełnie  cicho tu o palcu w oko. Jak dla mnie nie wyglądało  to na przypadkowe zagranie mameda.

  Gdyby  coś takiego  odjebal Gamer było  by sranie  żarem na parę  stron.

  Bo wywolalo to lawine beki:lol:

  "co teraz robimy?"

 50. "Co robić?", o ile mnie pamięć nie myli.

  Z takim podejściem, jeśli on myślał o tym, żeby sędziemu naściemniać, że nie widzi czy coś, żeby wygrać przez dyskwalifikację, to szanuję go jeszcze mniej. A i tak szału nie było.

 51. "Co robić?", o ile mnie pamięć nie myli.

  Z takim podejściem, jeśli on myślał o tym, żeby sędziemu naściemniać, że nie widzi czy coś, żeby wygrać przez dyskwalifikację, to szanuję go jeszcze mniej. A i tak szału nie było.

  To nie jest tak. Narkun jest po prostu głupi. Poczuł się zagubiony. Proste.

 52. To nie jest tak. Narkun jest po prostu głupi. Poczuł się zagubiony. Proste.

  Czaję, on sam siebie pytał, tylko za głośno pomyslał.

  :juanlaugh:

 53. Mamed. Tomek by to ogarnął. Nie jest tytanem kondycji, ale prezentuje akceptowalny poziom. Jeśli ktoś miał wątpliwości po tym werdykcie, to dla mnie pewne jest, że po 5 rundach nie byłoby żadnych.

  Tomek, dysponując gargatuniczna przewaga warunków fizycznych dał sie przetoczyć jak dziecko. Naprawde myślisz, że wynikało to z przewagi technicznej Mameda ? Ostatnia runda tej walki przypominała losowanie i moim zdaniem głównym powodem były niedobory kondycyjne obu zawodników.

 54. Taki Volkan to by go przez garde znokautowal po tym co pokazal w ostatnich dwoch walkach

  Co nie znaczy, że by się do pierwszej 10tki nie dostał.Nikt o pasie nie marzy.

  Ci do wysyłają Narkuna do UFC to chłopaki wytrzeźwiejmy. Po pierwsze trzeba byłoby zejść z koksu, którym napizgany jest jak skurwysyn, a pozatym jakiś czas temu były wywiady, w którym jak zdołał wyklepać jakieś złożone zdanie to bylo: "Jestem żołnierzem KSW" więc jakie UFC  :DC::DC::DC::DC:

  Jak rozumiem drugi bohater starcie nie był napizgany koksem.

  Bohater twojego avatara kariery w ufc nie zrobił, a tak byś o nim na bank nie napisał.

  Narkun elokwentny nie jest i co z tego, to zawodnik mma a nie wodzirej, ale serca do walki i tego co osiągnął nie można mu odbierać.

  Nie rozumiem hejtu na Narkuna. Chłop walczy z tymi kogo mu dają, nie naobiecywał podjęcia rękawicy w UFC, ale hejt na niego leje się jak z rynny.

  Wygrał sprawiedliwie dwa razy.

 55. @VaeVictis interesuje mnie Twoje zdanie. Czy Santiago (2010) to największy skalp Mameda?

  Ciezko powiedziec, bo kariera Mameda trwała bardzo długo i przez ten czas sama dyscyplina bardzo mocno ewoluowala. Moim zdaniem najcenniejsze wygrane Mameda to te z Santiago oraz, mimo wszystko, z Barnattem. Niestety na własne życzenie nigdy nie bił się z kims kto choćby aspirowal do czolowki.

 56. Szacunek dla Narkuna. Zawsze wygląda na nie pewnego siebie ale w walce wie że chce zabić, dąży do tego jak każdy zwierze  , jest prawdziwym samcem alfa.Takich kozaków nam potrzeba.

 57. Narkun do UFC! Janek czeka zeby go wyjasnic. Chociaz teraz na walke z Jankiem trzeba zasluzyc i pokonac kogos znaczacego

 58. Ale chujowa strasznie ta akcja Narkuna jak chyba w drugiej rundzie lokcia sprzedal Mamedowi po gongu. Potem sie dziwi ze na niego gwizdza.

 59. Ja tu wpadłem tylko pośmiać się z komentarzy, nie chciało mi się tego robić na gorąco po walce.

  Mamed w pierwszej walce miał zmiażdżyć Tomka, nikt mu szans nie dawał najmniejszych, bo przecież gdzie taki Nakrun ze Stargard do Mameda? Narkun na przekór wszystkim poddaje Mameda w trzeciej rundzie – to i tak był pojazd po Tomku, że zbierał wpierdol trzy rundy a na koniec mu się przyfarciło i jakimś cudem tego trójkąta wyczarował. Mija 10 miesięcy gdzie dochodzi do rewanżu i powtórka z rozrywki,  ponownie Tomek skazywany na pożarcie (w ankiecie MMAROCKS na FB było 84% do 16% dla Mameda) w typowaniu redakcyjnym również żaden nie postawił na Tomka, siedmiu przeciwko Narkunowi 😀 na szczęście i tym razem Tomek rozwiewa wszelkie wątpliwości pewnie wygrywając rewanż w dominującym stylu pykając wirtuoza stójki w jego płaszczyźnie, wygrywając JEDNOGŁOŚNĄ DECYZJĄ! to i tak źle, teraz ludzie wypisują, że wał roku czy ewentualny remis :D… Dajcie sobie siana..

 60. Ja tu wpadłem tylko pośmiać się z komentarzy, nie chciało mi się tego robić na gorąco po walce.

  Mamed w pierwszej walce miał zmiażdżyć Tomka, nikt mu szans nie dawał najmniejszych, bo przecież gdzie taki Nakrun ze Stargard do Mameda? Narkun na przekór wszystkim poddaje Mameda w trzeciej rundzie – to i tak był pojazd po Tomku, że zbierał wpierdol trzy rundy a na koniec mu się przyfarciło i jakimś cudem tego trójkąta wyczarował. Mija 10 miesięcy gdzie dochodzi do rewanżu i powtórka z rozrywki,  ponownie Tomek skazywany na pożarcie (w ankiecie MMAROCKS na FB było 84% do 16% dla Mameda) w typowaniu redakcyjnym również żaden nie postawił na Tomka, siedmiu przeciwko Narkunowi 😀 na szczęście i tym razem Tomek rozwiewa wszelkie wątpliwości pewnie wygrywając rewanż w dominującym stylu pykając wirtuoza stójki w jego płaszczyźnie, wygrywając JEDNOGŁOŚNĄ DECYZJĄ! to i tak źle, teraz ludzie wypisują, że wał roku czy ewentualny remis :D… Dajcie sobie siana..

  Brawo Ty!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.