KSW 54 karta walk

Jak oglądać galę KSW 54

Shamil Musaev nie zawalczy na KSW 54. Jak podaje organizacja KSW, mistrz kategorii lekkiej, Mateusz Gamrot, nie zmierzy się w ten weekend z niepokonanym Rosjaninem, który musiał wycofać się z gali z powodu kontuzji. Nowym rywalem „Gamera” będzie znany polskim fanom „Golden Boy”, Marian Ziółkowski.

– Na ostatniej prostej przygotowań do walki Musaev nabawił się kontuzji kolana – wyjaśnia Martin Lewandowski, jeden z współwłaścicieli organizacji KSW. – Próbowaliśmy ratować to zestawienie, zapewniając Shamilowi najlepsze wsparcie medyczne. Niestety kontuzja okazała się na tyle poważna, że nie było mowy o możliwości walczenia. W tej sytuacji zaproponowaliśmy walkę mistrzowską Marianowi Ziółkowskiemu, który nie wahał się ani chwili i podjął rękawicę.

Gamrot (16-0, 1 NC MMA) jest niepokonany w swojej zawodowej karierze w MMA. „Gamer” w przeszłości mierzył się z m.in. Normanem Parke, Kleberem Koike Erbst czy Mansourem Barnaoui. Polak nie ukrywa, że jego celem jest mierzenie się z najlepszymi zawodnikami na świecie i po zakończeniu kontraktu z KSW wysłucha ofert innych organizacji. Pojedynek z „Golden Boyem” będzie ostatnim na obecnej umowie z polską organizacją. 9 z 16 wygranych w karierze Polak zdobywał kończąc swoich rywali przed czasem

Ziółkowski (21-7-1, 1 NC MMA) jest bardziej doświadczonym zawodnikiem od mistrza KSW. Marian wygrał dwie ostatnie walki, kolejno z Grzegorzem Szulakowskim i Gracjanem Szadzińskim. Na KSW 54 „Golde Boy” miał zmierzyć się z Maciejem Kazieczko. Aż 17 z 21 wygranych w swojej karierze Polak zdobywał przez skończenia przed czasem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.