Belal Muhammad dosadnie skrytykował postawę Leona Edwardsa i domaga się natychmiastowego rewanżu.

Walka wieczoru minionej gali UFC zakończyła się naprawdę pechowo. Powracający do oktagonu po kilkunastu miesiącach absencji Edwards w drugiej rundzie nieintencjonalnie trafił palcem w oko Muhammada. Ten nie był w stanie kontynuować pojedynku i konfrontacja została uznana za nieodbytą.

Popularny „Rocky” na konferencji prasowej po zakończonym wydarzeniu oznajmił, że nie interesuje go drugie stracie z Amerykaninem palestyńskiego pochodzenia i liczy na bój mistrzowski z Kamaru Usmanem.

Wspomniana wypowiedź nie uszła uwadze byłego czempiona Titan FC, który w ostrych słowach postanowił odnieść się do niej za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Nigdy nie widziałem, żeby ktoś zgrywał takiego twardziela po włożeniu komuś palca w oko. Walka dopiero się rozkręcała i jeśli zadowala cię takie zakończenie, jesteś mięczakiem. Nie dostaniesz walki o tytuł. Poza tym wziąłem ten pojedynek z trzytygodniowym wyprzedzeniem i chciałem walczyć. Zróbmy to ponownie.

Muhammad (MMA 18-3-0, 1 NC) do sobotniego pojedynku, który wziął w zastępstwie za Khamzata Chimaeva, przystępował po czterech wygranych z rzędu. Wcześniejszy występ zaliczył w połowie lutego, kiedy to pokonał Dhiego Limę przez jednogłośną decyzję sędziów. Aktualnie jest sklasyfikowany na trzynastym miejscu w rankingu kategorii półśredniej.

2 KOMENTARZE

  1. Blazen Edwards, za takiepodejscie niehonorowe do rewanzu pies z nim tancowal

  2. Idealnie się to ułożyło. Mam nadzieje , że Edwards nie powącha nigdy walki o pas.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.