Mistrz kategorii półciężkiej UFC, Alex Pereira, odpowiedział na niedawną krytykę ze strony Jamahal Hilla. Brazylijczyk jest zdziwiony, że tak późno „Sweat Dreams” zbierał w sobie myśli po ich walce.

Pereira podczas gali UFC 300 obronił po raz pierwszy pas kategorii półciężkiej. Wydarzenie odbyło się 13 kwietnia w obiekcie T-Mobile Arena w Las Vegas. Brazylijczyk w walce wieczoru zmierzył się z byłym mistrzem w osobie Jamahala Hilla. „Poatan” pokazał się z bardzo dobrej strony i znokautował swojego przeciwnika w pierwszej rundzie.

Hill nie tak dawno w jednym z wywiadów skrytykował Pereirę za prześmiewczą cieszynkę pod jego adresem po wspomnianej walce. Brazylijczyk postanowił odpowiedzieć swojemu przeciwnikowi w rozmowie z MMA Junkie. 36-latek nie rozumie dlaczego Hill tak długo zwlekał z odpowiedzią. Jednocześnie zwrócił uwagę, że Amerykanin przed starciem sam nie okazywał mu szacunku.

Jak mam być szczery, to nie rozumiem dlaczego on to robi (odpowiada) tak późno. To było prawie dwa miesiące temu. Ludzie zazwyczaj robią to od razu, ale może on dopiero obudził się po tym nokaucie. Można powiedzieć, że zebrał, to co zasiał. Podczas walki z Gloverem był pełen szacunku. Ze mną okazał mniej szacunku, więc otrzymał to, co dał.

Pereira (MMA 10-2) przed walką z Hillem znokautował w drugiej rundzie Jiriego Prochazkę podczas UFC 295 w listopadzie 2023. Brazylijczyk zdobył wówczas tytuł mistrzowski kategorii półciężkiej. Za swój występ otrzymał bonus od organizacji. Pereira to również były mistrz kategorii średniej amerykańskiego hegemona. 8 z 10 zwycięstw zdobywał kończąc swoich przeciwników przez nokauty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

33,065 komentarzy 113,001 polubień

chyba pierwszy raz bede kibicowal Ulbergowi :śmiech:

Odpowiedz polub

f
frz

Oplot Challenge
Featherweight

13 komentarzy 21 polubień

Sweat dreams? Znaczy co, marzy mu się dociążanko w Białej Rawskiej? :redford:
Redakcjo pls. XD

Odpowiedz polub