UFC pracuje nad zestawieniem intrygującej batalii w limicie kategorii koguciej między Marlonem Moraesem a utalentowanym Yadongiem Songiem na wydarzenie, które odbędzie się 12 marca przyszłego roku. O wszystkim poinformował ostatnio portal MMA Junkie.

Moraes (MMA 23-9-1) to były pretendent do pasa mistrzowskiego, który – delikatnie mówiąc – nie ma aktualnie najlepszej passy. Doznał trzech porażek z rzędu z rzędu, każdą z nich kończył na tarczy przed czasem. Choć mierzył się wyłącznie z wojownikami z czołówki, to jego sportowa sytuacja nie wygląda najlepiej. Ostatni występ zaliczył pod koniec września, kiedy to został znokautowany przez Meraba Dvalishviliego. Plasuje się dziewiątym miejscu w rankingu.

Natomiast Song (MMA 18-5-1) jest powszechnie uważany za jednego z najbardziej perspektywicznych zawodników w dywizji do 61,2 kg. Reprezentant Team Alpha Male z największą organizacją na świecie związał się cztery lata temu. Od tego czasu stoczył dziewięć konfrontacji, przegrywając zaledwie jedną. Chińczyk ponad miesiąc temu odprawił Julio Arce’a i obecnie zajmuje czternastą lokatę w drabince.

Na razie nieznana jest lokalizacja tej gali. Na chwilę obecną rozpiska prezentuje się następująco:

  • Magomed Ankalaev vs Thiago Santos
  • Guido Cannetti vs Kris Moutinho
  • Javid Basharat vs Trevin Jones
  • Marlon Moraes vs Song Yadong

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

s
slonik

Jungle Fight
Light Heavyweight

386 komentarzy 631 polubień

Nie oszczędzają niestety Moraesa. Kurde gościu z potencjalnego dominatora 135 Ibs (jeszcze w 2019) doszedł do takiego zjazdu, że jest bliski wyjebania.

Odpowiedz polub