
Robert Ruchała poinformował w swoich mediach społecznościowych o wyjeździe do Stanów Zjednoczonych. Tymczasowy mistrz kategorii piórkowej KSW przygotowuje się w jednym z najlepszych klubów na świecie.
Obecnie Polak pozostaje bez zestawionego pojedynku. W następnej walce 25-latek powinien zmierzyć się z prawowitym mistrzem wagi piórkowej KSW, Salahdine’m Parnasse’m. Ten z kolei już na początku czerwca zawalczy o drugi pas organizacji przeciwko Marianowi Ziółkowskiemu podczas gali na Stadionie Narodowym w Warszawie. Stawką rywalizacji będzie pas wagi lekkiej, który należy do zawodnika ze stolicy.
W związku z tym Ruchała ma dużo czasu, aby szkolić swoje umiejętności i z tego nasz rodak stara się korzystać. Zawodnik z Krakowa, który 15 maja skończył 25 lat, poleciał na Florydę. Tutaj Polak ma okazję trenować w klubie American Top Team, gdzie do swoich walk przygotowują się najlepsi zawodnicy na świecie. Ruchała ma okazję trenować pod okiem Mike’a Browna, który wspiera również Mateusza Gamrota. Robert do Stanów poleciał z Mateuszem Rębeckim.

Ruchała (MMA 9-0) w ostatniej walce zdobył tymczasowy pas kategorii piórkowej polskiej organizacji. W walce wieczoru KSW 80, 25-latek pokonał Lom-Ali Eskieva przez techniczny nokaut pod koniec piątej rundy. Za stoczony pojedynek obydwaj zawodnicy otrzymali nagrodę za najlepsze starcie wydarzenia. Ruchała w KSW występuje od 2020 roku, gdzie dotychczas osiągnął serię sześciu zwycięstw.


























19 komentarzy (poniżej pierwsze 30)
...wczytuję komentarze...
Roshi
UFC Heavyweight
Bellator Middleweight
UFC Middleweight
UFC Heavyweight
PRIDE FC Middleweight
PRIDE FC Welterweight
UFC Heavyweight
Legacy FC Bantamweight
Vale Tudo Championship
Shark Fights Heavyweight
WSOF Bantamweight
UFC Lightweight
NoLife FC
UFC Heavyweight
UFC Middleweight
PRIDE FC Heavyweight
NoLife FC
UFC Middleweight
Dołącz do dyskusji na forum <a href="https://cohones.mmarocks.pl/threads/67725/">Cohones →</a> lub komentuj na <a href="#respond">MMARocks.pl →</a>