Stipe Miocić udanie zrewanżował się Danielowi Cormierowi na UFC 241. Po przerwie od startów w oktagonie UFC były mistrz dostał okazję odzyskania tytułu z rąk DC. Stipe co prawda znokautował rywala w 4. rundzie pojedynku, lecz nie był on do końca zadowolony z przebiegu starcia.

Walczyłem jak piz*a. Naprawdę. Nie chcę nic odbierać DC, jest twardy, walczył z najlepszymi na świecie. Potrzebowałem trochę czasu żeby zacząć walczyć, po prostu nie czułem tego od początku… Kiedy wyszedłem do czwartej rundy, wiedziałem, że to koniec. Widziałem to na jego twarzy, to jak się pocił, ruchy jego bioder. Wiedziałem, że skończę tę walkę w tej rundzie.

Wszyscy pytają po walce kto będzie moim następnym rywalem. Szczerze mówiąc to dopiero kupiłem nowy dom, mieszkam tam od 2 tygodni. Wejdę do jacuzzi, odpocznę i wtedy pomyślę.

Miocić uważany jest przez wielu specjalistów za najlepszego zawodnika kategorii ciężkiej w historii. Stipe posiada rekord obron tytułu mistrzowskiego UFC. Porażka z Cormierem na UFC 226 była dla niego pierwszą od 2014 roku. Teraz nie wiadomo kto będzie jego kolejnym rywalem. Mówi się, że może być to Francis Ngannou, lecz pojawiały się także informacje o potencjalnej walce dwóch mistrzów – Miocicia i Jonesa.

22 KOMENTARZE

 1. DC to samo mógł powiedzieć w pierwszej walce , że wiedział , że po tych prostych na twarz Stipego zaraz go skończy. Nie wiem po co te gadki Miocicia…

 2. Miocić uważany jest przez wielu specjalistów za najlepszego zawodnika kategorii ciężkiej w historii.

  Kurde lubię Stipe bardzo, chyba najbardziej w HW, ale w historii, nie wiem jakoś mnie takie teksty drażnią. Poza tym z Bedorfem nie walczył.

 3. byl zblokowany i wiadomo dlaczego, bal sie znowu glupio wylapac, widac bylo ze ma respekt i sie usztywnia ostroznie bije ciosy by sie nie obudzic na ziemi. Zupelnie normalne biorac pod uwage stawke, trzeciej szansy by nie bylo i gruby zabral by mu wszystko a tak wrocil na swoje miejsce.

 4. Kurde lubię Stipe bardzo, chyba najbardziej w HW, ale w historii, nie wiem jakoś mnie takie teksty drażnią. Poza tym z Bedorfem nie walczył.

  Mordo napisałeś dobry komentarz z potencjałem na lajki ale ostatnim zdaniem wszystko spierdoliłeś. Po co?

 5. Mordo napisałeś dobry komentarz z potencjałem na lajki ale ostatnim zdaniem wszystko spierdoliłeś. Po co?

  Oj no teraz to mnie zaskoczyłeś, nie wiem czy polecieć w kierunku "bo jestem prawdziwym Polakiem i jak jest dobrze to trzeba to spierdolić" czy stać twardo przy tezie że z Bedorfem nie walczył.

  A tak serio mordo to mimo, że są fajne to nie pisze komentarzy dla lajków :jjsmile:

 6. Szacunek za to, że to powiedział, samokrytyka po tak wielkim zwycięstwie jest ważna. Zresztą jeden popularny user mocno skrytykował występ Stipe w temacie po walce i cóż – widać że chłop się zna na MMA.

 7. Stipe KRUL! Właśnie kupił nowy dom w jakiejś super dzielnicy dla bogatych ludzi, w Stanach Zjednoczonych – gdzie jak wiadomo wszystko jest lepsze – i będzie tam mył w jacuzzi swoją piękną żonę, a Wy co? Praca za minimalną, mieszkanie w jakimś obsranym bloku wybudowanym w 1921, PPV na KSW 50 już pewnie wykupione, a jacuzzi to macie jak Wam tata do wanny wejdzie i puści bąka.

 8. Stipe KRUL! Właśnie kupił nowy dom w jakiejś super dzielnicy dla bogatych ludzi, w Stanach Zjednoczonych – gdzie jak wiadomo wszystko jest lepsze – i będzie tam mył w jacuzzi swoją piękną żonę, a Wy co? Praca za minimalną, mieszkanie w jakimś obsranym bloku wybudowanym w 1921, PPV na KSW 50 już pewnie wykupione, a jacuzzi to macie jak Wam tata do wanny wejdzie i puści bąka.

  :jarolaugh:

 9. Stipe KRUL! Właśnie kupił nowy dom w jakiejś super dzielnicy dla bogatych ludzi, w Stanach Zjednoczonych – gdzie jak wiadomo wszystko jest lepsze – i będzie tam mył w jacuzzi swoją piękną żonę, a Wy co? Praca za minimalną, mieszkanie w jakimś obsranym bloku wybudowanym w 1921, PPV na KSW 50 już pewnie wykupione, a jacuzzi to macie jak Wam tata do wanny wejdzie i puści bąka.

  Ja sobie sam robie jacuzzi i aromaterapie :fjedzia:

 10. Szacunek za to, że to powiedział, samokrytyka po tak wielkim zwycięstwie jest ważna. Zresztą jeden popularny user mocno skrytykował występ Stipe w temacie po walce i cóż – widać że chłop się zna na MMA.

  Czy tym userem był hefaner?

 11. i po co takie pierdolenie?

  W sumie to nie powiedzial nic czego nie mozna bylo zobaczyc na walce. Wiec po co to pierdolenie, ze po co to pierdolenie?

 12. W sumie to nie powiedzial nic czego nie mozna bylo zobaczyc na walce. Wiec po co to pierdolenie, ze po co to pierdolenie?

  zabrzmiało to jakby umniejszał zajebisty poziom, który dc pokazał w tej walce.

 13. zabrzmiało to jakby umniejszał zajebisty poziom, który dc pokazał w tej walce.

  Ciężko stwierdzić, Stipe nazywał go twardym matkojebcą, to chyba nie jest umniejszanie.

 14. Stiopić już obrósł w piórka totalnie. Gość idzie drogą Cejudo, czyli totalnego odpału na punkcie swojej osoby.

  Jak dla mnie janusza MMA pierwsze trzy rundy wygrał DC, gdyby nie skończenie różnie mogło się potoczyć. Miocic wcale nie dominował.

 15. Obejrzał bym rewanż z Nganou. Myślę, że mogło by to troche innaczej wyglądać tym razem. Czarny bogatszy o doswiadczenie z pierwszej walki, jestem pewien, że by cos zmienił

 16. Stipe KRUL! Właśnie kupił nowy dom w jakiejś super dzielnicy dla bogatych ludzi, w Stanach Zjednoczonych – gdzie jak wiadomo wszystko jest lepsze – i będzie tam mył w jacuzzi swoją piękną żonę, a Wy co? Praca za minimalną, mieszkanie w jakimś obsranym bloku wybudowanym w 1921, PPV na KSW 50 już pewnie wykupione, a jacuzzi to macie jak Wam tata do wanny wejdzie i puści bąka.

  Jak dla mnie komentarz roku :razz:utinlaugh:

 17. Wszyscy pytają po walce kto będzie moim następnym rywalem. Szczerze mówiąc to dopiero kupiłem nowy dom, mieszkam tam od 2 tygodni. Wejdę do jacuzzi, odpocznę i wtedy pomyślę.Ciekawe z kim to Pan White każe mi teraz walczyć?

 18. Stipe KRUL! Właśnie kupił nowy dom w jakiejś super dzielnicy dla bogatych ludzi, w Stanach Zjednoczonych – gdzie jak wiadomo wszystko jest lepsze – i będzie tam mył w jacuzzi swoją piękną żonę, a Wy co? Praca za minimalną, mieszkanie w jakimś obsranym bloku wybudowanym w 1921, PPV na KSW 50 już pewnie wykupione, a jacuzzi to macie jak Wam tata do wanny wejdzie i puści bąka.

  I pewnie zamówi kebsa z jakimś fajnym sosem. Z dowozem do tego nowego domu (ciekawe czy ma już kupioną meblościankę).

 19. :razz:ociesznymirek:

  Liczę na to, że Stipe zostanie komentatorem. Taki talent nie może się zmarnować :suchykarol:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.