Bardzo miło będzie wspominał wyjazd do Bułgarii zawodnik kategorii półciężkiej Michał Dreczkowski. Polak zdobył pas mistrzowski organizacji Real Pain Challenge.

Dreczkowski zawalczył na gali RPC 5, która odbyła się 3 czerwca w Płowdiwie. Zawodnik trenujący w Ankos MMA zmierzył się z Hristo Bonchev w walce poprzedzającej główne starcie wydarzenia. Stawką rywalizacji był pas kategorii półciężkiej pozostający do tej pory bez właściciela. Tytuł trafił w ręce Dreczkowskiego, który znokautował Boncheva w pierwszej rundzie rywalizacji. Tym samym Polak pozostaje niepokonany w zawodowej karierze.

Dreczkowski (MMA 3-0) w ubiegłą sobotę zadebiutował w bułgarskiej organizacji. Wcześniej zawodnik Ankosu stoczył po jednym pojedynku dla Strife oraz Fight Empire MMA. Wszystkie zwycięstwa odnosił kończąc przeciwników ciosami. Michał w zawodowym MMA rywalizuje od ubiegłego roku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Cassius42
Cassius42

Vale Tudo
Open

21,559 komentarzy 35,697 polubień

W debiucie (2-0 mma) w nowej organizacji i od razu walka o pas... to jak w KSW, tylko że tutaj z rywalem (2-1 MMA) :confused::kawulpokapoka: :boss:

Odpowiedz 3 polubień