Bardzo miło będzie wspominał wyjazd do Bułgarii zawodnik kategorii półciężkiej Michał Dreczkowski. Polak zdobył pas mistrzowski organizacji Real Pain Challenge.

Dreczkowski zawalczył na gali RPC 5, która odbyła się 3 czerwca w Płowdiwie. Zawodnik trenujący w Ankos MMA zmierzył się z Hristo Bonchev w walce poprzedzającej główne starcie wydarzenia. Stawką rywalizacji był pas kategorii półciężkiej pozostający do tej pory bez właściciela. Tytuł trafił w ręce Dreczkowskiego, który znokautował Boncheva w pierwszej rundzie rywalizacji. Tym samym Polak pozostaje niepokonany w zawodowej karierze.

Dreczkowski (MMA 3-0) w ubiegłą sobotę zadebiutował w bułgarskiej organizacji. Wcześniej zawodnik Ankosu stoczył po jednym pojedynku dla Strife oraz Fight Empire MMA. Wszystkie zwycięstwa odnosił kończąc przeciwników ciosami. Michał w zawodowym MMA rywalizuje od ubiegłego roku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Cassius42

UFC
Strawweight

7,509 komentarzy 13,963 polubień

W debiucie (2-0 mma) w nowej organizacji i od razu walka o pas... to jak w KSW, tylko że tutaj z rywalem (2-1 MMA) :confused::kawulpokapoka: :boss:

Odpowiedz 3 polubień