Nowy nabytek UFC, a były mistrz Bellator MMA – Michael Chandler ciągle drąży temat pojedynku z Tonym Fergusonem. Popularny ”El Cucuy” odrzucił walkę z Michaelem, ponieważ chciał za wszelką cene doprowadzić do starcia z Dustinem Poirierem, jednak ten z kolei dostał propozycje walki z Conorem McGregorem. W tym wpadku Tony pozostał bez rywala i uważa, że nie musi podejmować rękawic przeciwko Chandlerowi.

Jestem gotowy na 24 października. Już robię wagę, mogę walczyć z Fergusonem. Tak naprawdę to jedyny zawodnik, który mnie interesuje. Tutaj nie potrzeba innych nazwisk to sam Tony Ferguson.

Kiedy podpisywałem umowę z UFC, od razu zapytali mnie, czy będę mógł walczyć w październiku. Bez zawahania się odpowiedziałem tak. Poirier miał zmierzyć się z Fergusonem, ale UFC nie spełniło ich wymagań finansowych — o ile to prawda. Zostałem zastępstwem na walkę Khabiba z Justinem, ale najprawdopodobniej obaj zostaną na rozpisce do końca.

Na stole był Tony Ferguson i Dustin Poirier na 24 października, obaj powiedzieli nie. Dustin ma już przeciwnika, ale ten pierwszy nie. Nie rozumiem, dlaczego Tony nie chce walki na największej karcie w tym roku. Nasze starcie mogłoby zostać co-main eventem. Zostało dwa tygodnie, możemy do tego doprowadzić. Wyjdę na matę i wygram z Fergusonem, to ustawi mnie w mistrzowskim kontekście.

Chandler (21-5 MMA) w Bellatorze walczył nieprzerwanie od 2010 roku, w tym czasie został zwycięzcą turnieju oraz trzykrotnym mistrzem wagi lekkiej. W trakcie swojej kariery wygrywał z takimi zawodnikami jak Marcin Held, Eddie Alvarez czy Patricky Freire. Na swoim koncie Amerykanin ma aż 16 skończeń przed czasem. W ostatnim pojedynku na Bellator 243 znokautował byłego mistrza UFC — Bensona Hendersona.

9 KOMENTARZE

 1. Kurwa myślałem że znalazł jaja i chce wyjść do Islama.

  No chyba nie myslisz ze sie boi jakiegos Islama a chce sie bic z Tonym lub wyjsc do Nurmy czy Gejcziego? No kurwa badzmy powazni…

 2. No chyba nie myslisz ze sie boi jakiegos Islama a chce sie bic z Tonym lub wyjsc do Nurmy czy Gejcziego? No kurwa badzmy powazni…

  Bać pewnie się nie boi ale branie Tonego w short notice to cwaniactwo, gdy jest Islam w gotowości. Dodam tylko, że bardzo bym chciał, żeby Islama wyjaśnił.

 3. Bać pewnie się nie boi ale branie Tonego w short notice to cwaniactwo, gdy jest Islam w gotowości. Dodam tylko, że bardzo bym chciał, żeby Islama wyjaśnił.

  E tam, kim jest taki Islam żeby jego nazwisko było wymieniane pomiędzy tymi wyżej?

 4. E tam, kim jest taki Islam żeby jego nazwisko było wymieniane pomiędzy tymi wyżej?

  12 w rankingu jest. Jak go Chandler zrobi to walka z kimś z 5 i może się śmiało bić o pas. Zresztą Islam i Khabib to bracia z jednej wanny, więc na pewno Nurma by chciał go pomścić.

 5. Aha. Chandler mistrz belatora do Fergusona a mistrzowi KSW dają jakiegoś Kutafanadze z dupy. Czemu tak? Nie wierzą w wartość sportowa pasa KRSU? Powinien go teraz Gamer wyzwać i roz…ć .

 6. No chyba nie myslisz ze sie boi jakiegos Islama a chce sie bic z Tonym lub wyjsc do Nurmy czy Gejcziego? No kurwa badzmy powazni…

  No co Ty, myślę że woli dostać wpierdol od Tonego Khabiba albo Gejcziego niż od Islama. Proste .

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.