Zawodnik wagi lekkiej UFC, Michael Chandler, za pośrednictwem Twittera zapytał fanów co sądzą o jego rywalizacji w dywizji półśredniej. Jednocześnie Amerykanin chciałby wrócić do oktagonu latem.

Chandler od kilku tygodni wyrażał gotowość do rywalizacji w okresie letnim z Conorem McGregorem. „Iron” uważa, że starcie byłoby najbardziej ekscytującym w całej organizacji. Do wyzwania Amerykanina nie odniósł się nigdy McGregor. Wiadomo też, że potencjalna walka „The Notoriousa” nie odbędzie się szybko. Irlandczyk bowiem nie powrócił do testowania pod względem niedozwolonych substancji, a mus takowe testy odbywać przez minimum sześć miesięcy zanim powróci do oktagonu.

Widząc ciszę Conora, a także biorąc pod uwagę problemy z jego dostępnością na lato, Chandler rozważa opcję przeniesienia się do wagi półśredniej. Amerykanin na swoim Twitterze spytał fanów co sądzą o takim pomyśle, a także wskazuje termin letni na powrót do oktagonu. Jednocześnie Chandler dał do zrozumienia, że interesują go ekscytujące walki.

Chandler (MMA 23-8) przegrał podczas ubiegłorocznej listopadowej gali UFC 281 z Dustinem Poirierem. „Diament” udusił swojego rywala w trzeciej rundzie. Wcześniej „Iron” pokonał Tony’ego Fergusona przez kapitalny nokaut w maju na UFC 274. Chandler daje emocjonujące walki czego dowodem są cztery bonusy od organizacji za pięć dotychczasowych starć. Amerykanin zajmuje 5. miejsce w rankingu kategorii lekkiej UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

konto_zablokowane

Shark Fights
Featherweight

1,142 komentarzy 2,781 polubień

O nie, to do kogo teraz Gamrot będzie szczekać o walkę?

Odpowiedz polub

mistrz-Oogway

Jungle Fight
Welterweight

305 komentarzy 1,239 polubień

Z jego karłowatym wzrostem co on chce zrobic dzikom w półśredniej jak mu prawie Tony najebał.

Odpowiedz 1 Like

BogdanJanusz

UFC
Featherweight

8,543 komentarzy 56,555 polubień

Niech walczy choćby nawet w średniej. Mistrzem już nie będzie w żadnej wadze więc różnica jest tylko taka że tam ciosy ważą więcej a przy tym co On na łeb zbiera to po kilku walkach niech sobie już słomkę do jedzenia naszykuje.

Odpowiedz 1 Like

WaszkaOG

EFC Africa
Bantamweight

2,704 komentarzy 8,028 polubień

W lekkiej już powalczył z dużymi nazwiskami to teraz pora na Masvidala.

Odpowiedz polub

Komentator Internetu

KSW
Light Heavyweight

5,781 komentarzy 11,957 polubień

Mistrzem już nie będzie bo na to ma za mało IQ w samej walce. Niech się jednak dalej bije bo jest gwarantem emocji w klatce.

Odpowiedz polub

Vvallachia

UFC
Light Heavyweight

15,278 komentarzy 33,594 polubień

O nie, to do kogo teraz Gamrot będzie szczekać o walkę?

Pewnie do Oliveiry

Odpowiedz 2 polubień

konto_zablokowane

Shark Fights
Featherweight

1,142 komentarzy 2,781 polubień

Pewnie do Oliveiry

"Charles. You & Me. Kulululu. Let's go!"
"You're Da Bronx, maybe fight in NY? I'm ready. Let's go!'

I w wywiadzie.
"Oliveira ma świetne BJJ, a ja też jestem parterowcem. Takie starcie dałoby nadzieje młodym, że mogą się przebić przez starych."

Odpowiedz polub