Czołowy zawodnik kategorii koguciej, Merab Dvalishvili, wyraził gotowość do rywalizacji z Corym Sandhagenem. Gruzin wyzwał na pojedynek Amerykanina za pośrednictwem Twittera.

Kilka tygodni temu gotowość do walki z Dvalishvilim wyraził zawodnik z Kolorado. Po wygranej wrześniowej walce z Songiem Yadongiem, Sandhagen na konferencji prasowej powiedział, że chętnie zawalczy z 31-latkiem. Teraz za pośrednictwem Twittera swoją gotowość do rywalizacji wyraził sam Gruzin.

Wyzwałem go do walki w 2019 roku. On wyzwał mnie kilka miesięcy temu. Ta walka ma najwięcej sensu. 2 z rankingu vs 5 z rankingu. Zróbmy to.

Dvalishvili (MMA 15-4) pokonał w ostatniej walce Jose Aldo przez jednogłośną decyzję sędziów na sierpniowej gali UFC 278. Tym samym Gruzin odniósł ósmą wygraną z rzędu. „The Machine” walczy w UFC od 2017 roku. Po dwóch porażkach na samym początku wygrał pozostałe starcia. Gruzin to wytrzymały i twardy zapaśnik. Cztery razy kończył swoich rywali przed czasem.

Sandhagen (MMA 15-4) wygraną z Yadongiem przegrał passę dwóch porażek z rzędu. W zeszłym roku na UFC 267 otrzymał szansę walki o tymczasowy pas kategorii koguciej. Wówczas po kapitalnym boju przegrał z Petrem Yanem przez decyzję sędziowską. Obydwaj zawodnicy otrzymali bonusy finansowe za swój pojedynek. Sandhagen w UFC walczy od 2018 roku. 10 z 15 zwycięstw zdobywał przed czasem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of WaszkaOG
WaszkaOG

WSOF
Bantamweight

3,143 komentarzy 9,963 polubień

Zdecydowanie Cory vs Chito albo O'malley lepsze (no chyba, że rewanż Szona z Marlonem).

Merab niech zmieni dywizje albo w ogóle nie walczy. Nie chce się bić z Aljo bo to przyjaciele to po chuj ryzykować, że wygra z kimś kto chce być mistrzem.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Middleweight

10,633 komentarzy 79,730 polubień

Znowu ten nudziarz Merab

Odpowiedz 1 Like