Justin Gaethje oraz Max Holloway spotkali się po raz pierwszy twarzą w twarz przed ich walką. Panowie zmierzą się ze sobą podczas jubileuszowej gali UFC 300.

Wydarzenie, na które wszyscy ostrzą sobie zęby, odbędzie się 13 kwietnia w obiekcie T-Mobile Arena w Las Vegas. Starcie Gaethje z Hollowayem będzie miało miejsce w kategorii lekkiej. Wygrany zgarnie pas BMF (największego sku*****na), który obecnie należy do popularnego „Highlighta”. Pojedynek jest planowany jako drugie najważniejsze starcie wieczoru. Należy jednak pamiętam, że nie podano jeszcze informacji o walce uświetniającą galę UFC 300.

Obydwaj zawodnicy wzięli udział w sesji Q&A podczas nadchodzącego wydarzenia UFC 298. Po jego zakończeniu doszło do spotkania twarzą w twarz między nimi. Pomiędzy zawodnikami nie ma złej krwi, a obydwaj nie kryją szacunku wobec przeciwnika. Holloway w żartobliwy sposób zasymulował zdjęcie spodni Geathjemu. Były mistrz wagi piórkowej nawiązał do sytuacji przed lat. Podczas ważenia przed jedną z walka Hollowaya, „Highlight” trzymał ręcznik. W pewnym momencie niechcący uniósł go zbyt wysoko. Poniżej nagranie ze spotkania twarzą w twarz, oraz opisana sytuacja przed lat.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of kaczka94
kaczka94

Moderator

4,559 komentarzy 11,119 polubień

Justin Gaethje oraz Max Holloway spotkali się po raz pierwszy twarzą w twarz przed ich walką. Panowie zmierzą się ze sobą podczas jubileuszowej gali UFC 300.

Wydarzenie, na które wszyscy ostrzą sobie zęby, odbędzie się 13 kwietnia w obiekcie T-Mobile Arena w Las Vegas. Starcie Gaethje z Hollowayem będzie miało miejsce w kategorii lekkiej. Wygrany zgarnie pas BMF (największego sku*****na), który obecnie należy do popularnego "Highlighta". Pojedynek jest planowany jako drugie najważniejsze starcie wieczoru. Należy jednak pamiętam, że nie podano jeszcze informacji o walce uświetniającą galę UFC 300.

Obydwaj zawodnicy wzięli udział w sesji Q&A podczas nadchodzącego wydarzenia UFC 298. Po jego zakończeniu doszło do spotkania twarzą w twarz między nimi. Pomiędzy zawodnikami nie ma złej krwi, a obydwaj nie kryją szacunku wobec przeciwnika. Holloway w żartobliwy sposób zasymulował zdjęcie spodni Geathjemu. Były mistrz wagi piórkowej nawiązał do sytuacji przed lat. Podczas ważenia przed jedną z walka Hollowaya, "Highlight" trzymał ręcznik. W pewnym momencie niechcący uniósł go zbyt wysoko. Poniżej nagranie ze spotkania twarzą w twarz, oraz opisana sytuacja przed lat.


Odpowiedz polub

click to expand...