Podczas grudniowej gali UFC dojdzie do ciekawie zapowiadającego się pojedynku w dywizji muszej pomiędzy Mattem Schnellem, a Matheusem Nicolasem. Informację o zestawieniu przekazał portal MMA Junkie.

Schnell (MMA 16-6, 1 NC, UFC 6-4, 1 NC) powróci do oktagonu po zwycięstwie z Su Mudaerjim odniesionym podczas lipcowej gali UFC. Po kapitalnym, pełnym zwrotów akcji pojedynku, Amerykanin poddał swojego przeciwnika pod koniec drugiej rundy. Obydwaj zawodnicy otrzymali nagrodę od organizacji za najlepszą walkę wieczoru. „Danger” w UFC walczy od 2016 roku. Wcześniej występował w organizacji Legacy FC, gdzie zdobył tymczasowy pas dywizji muszej. Schnell trzykrotnie otrzymywał bonus od UFC za swoje występy. 11 z 16 zwycięstw zdobywał kończąc swoich rywali przed czasem. Obecnie Schnell zajmuje 8. pozycję w rankingu kategorii muszej UFC.

Nicolas (MMA 17-2-1, UFC 6-1) obecnie jest na fali trzech zwycięstw z rzędu odniesionych przez decyzje sędziowskie. Ostatnie odniósł podczas marcowej gali UFC, kiedy to pokonał na pełnym dystansie Davida Dvoraka. Brazylijczyk w UFC walczy od 2015 roku z dwuletnią przerwą. W swojej karierze toczył swoje pojedynki dla takich organizacji jak m.in. Brave CF czy Shooto Brazil. 9 z 17 wygranych Brazylijczyka to zwycięstwa przed czasem. Nicolas w klasyfikacji kategorii muszej UFC zajmuje 7. miejsce.

Gala UFC na której zmierzą się Schnell z Nicolasem odbędzie się 3 grudnia w nieznanej jeszcze lokalizacji. Nie wiadomo także kto zawalczy w walce wieczoru wydarzenia.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Welterweight

9,470 komentarzy 67,477 polubień

Jakby to powiedzieli na podlasiu
W ostatniej walce to dla mnie zaimponował i dla mnie sie podoba to zestawienie

Odpowiedz 1 Like