Mateusz Gamrot, zawodnik kategorii lekkiej UFC, odpowiedział na pytanie jednego z kibiców o swojego najbliższego rywala. Polak uważa, że nadchodzący pojedynek będzie dla niego ciężką przeprawą.

Gamrot stoczy swój najbliższy pojedynek podczas gali UFC 299. Wydarzenie odbędzie się 9 marca w Miami. „Gamer” zmierzy się z byłym mistrzem UFC, Rafaelem dos Anjosem. Do pojedynku dwóch zawodników kategorii lekkiej dojdzie na karcie wstępnej wydarzenia. Mateusz obecnie przygotowuje się do pojedynku w Stanach Zjednoczonych w klubie American Top Team.

Polak na swoim Instagramie odpowiedział w relacji na pytanie jednego z kibiców. Zapytanie dotyczyło opinii Gamrota o Brazylijczyku. „Gamer” docenia umiejętności byłego mistrza UFC, a ponadto szykuje się na ciężką przeprawę. 33-latek uważa również, że starcie z dos Anjosem będzie ekscytujące i sam nie może doczekać się pojedynku.

Gamrot (MMA 23-2, 1 NC) jest na fali dwóch zwycięstw z rzędu odniesionych w 2023 roku. Polak pokonywał w marcu Jalina Turnera przez niejednogłośną decyzję sędziów oraz Rafaela Fizieva we wrześniu przez kontuzję rywala w drugiej rundzie. Ponadto „Gamer” wygrywał 6 z 7 ostatnich pojedynków. Jedyną porażkę w tym czasie poniósł z Beneilem Dariushem w październiku 2022 na UFC 280. Gamrot zajmuje 6. miejsce w rankingu kategorii lekkiej UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Raven
Raven

KSW
Heavyweight

6,110 komentarzy 24,086 polubień

Nie trzeba mieć zdolności profetycznych, żeby z wyprzedzeniem napisać:
- Nie zesraj się @Navio2.0
:beczka:

Odpowiedz 7 polubień

Avatar of Snoozeman
Snoozeman

Shark Fights
Lightweight

1,177 komentarzy 2,901 polubień

Wątpię, żeby RDA szedł w parter. Prędzej będzie szukał szans w najsłabszej płaszczyźnie Gamera czyli w stójce.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Navio2.0
Navio2.0

ONE FC
Welterweight

2,446 komentarzy 2,809 polubień

Nie trzeba mieć zdolności profetycznych, żeby z wyprzedzeniem napisać:
- Nie zesraj się @Navio2.0
:beczka:

:roberteyeblinking:

"szykują się fajerwerki'- jak zawsze:lol:

Odpowiedz 1 Like