Jalin Turner, zawodnik kategorii lekkiej UFC, rozważa powrót do oktagonu. „Tarantula” chciałby zrewanżować się zawodnikom, z którymi przegrał, ale ma również na oku nowego rywala.

Turner udzielił ostatnio wywiadu dla MMA Junkie, gdzie poruszona została kwestia powrotu do oktagonu. Amerykanin póki co nie ma zamiaru się spieszyć z powrotem po ostatniej przegranej. „Tarantula” chętnie stanąłby ponownie we szranki z Mateuszem Gamrotem oraz Danem Hookerem. Turner chciałby zrewanżować się zawodnikom za porażki z 2023, kiedy to przegrywał przez niejednogłośne decyzje sędziów punktowych. 29-latek również chętnie zmierzyłby się z Rafaelem Fizievem, który powraca po kontuzji. Póki co żaden z wymienionych zawodników nie ma potwierdzonej żadnej walki.

Chcę walczyć ponownie z Danem Hookerem, chcę walczyć ponownie z Mateuszem Gamrotem. Chciałbym również zmierzyć się z Rafaelem Fizievem. Czuję, że to by była dobra walka. Każdy twierdzi tak samo i mnie pyta o ten pojedynek. To by była dobra stójkowa bitwa, ale zawalczę z każdym sklasyfikowanym wyżej.

Turner (MMA 14-8) przegrał w kwietniu na UFC 300 z Renato Moicano przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie. „Tarantula” przegrał 3 z 4 ostatnich pojedynków. W tym czasie pokonał jedynie Bobby’ego Greena w grudniu ubiegłego roku, którego znokautował w pierwszej rundzie. Turner w UFC rywalizuje od 2018 roku. Wszystkie zwycięstwa w karierze zawodnik z Kalifornii odniósł przed czasem. Turner zajmuje 13. miejsce w rankingu kategorii lekkiej UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Yoshi 1899
Yoshi 1899

ONE FC
Featherweight

2,305 komentarzy 5,652 polubień

Panie Turner masz pan 1-3 w ostatnich walkach. Pana pozycja negocjacyjna jest łagodnie mówiąc słaba co by nie rzec że żadna.Chopie gdzie ty tera do naszego Matiego :korwinstupid:

Odpowiedz 6 polubień

Avatar of Baddream
Baddream

Bellator
Featherweight

4,121 komentarzy 7,171 polubień

Chcieć to sobie może, Gamrot o pas a nie jakieś rewanże

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Houk
Houk

Shark Fights
Lightweight

1,183 komentarzy 3,354 polubień

Gamrot z pełnym obozem i doświadczeniem z pierwszej walki uczyni cię niepelnosprawnym także fizycznie.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Komentator Internetu
Komentator Internetu

KSW
Heavyweight

6,166 komentarzy 13,220 polubień

Gamer bez normalnego obozu sobie z nim poradził. Niech on może najpierw wygra chociaż z dwie walki, a potem będzie coś szczekał.

Odpowiedz polub

Avatar of Wtfit
Wtfit

Shark Fights
Light Heavyweight

1,317 komentarzy 3,244 polubień

Niech walczy z Rebeastim

Odpowiedz polub