marcin prachnio ufc

Doczekał się wyzwania do oktagonu ze strony innego zawodnika UFC, Marcin Prachnio. Gotowość na walkę z Polakiem wyraził Zac Pauga, który zaapelował o pojedynek z nim za pośrednictwem Twittera.

Prachnio nie był widziany w oktagonie od początku lipca i gali UFC 290. Wówczas w starciu kończącym rywalizację na karcie przedwstępnej zmierzył się z Vitorem Petrino. Pojedynek nie ułożył się po myśli 35-latka, bowiem został on zdominowany i poddany w trzeciej rundzie. Obecnie Polak pozostaje bez zestawionego pojedynku. Zac Pauga, walczący w kategorii półciężkiej UFC, za pośrednictwem Twittera zaproponował starcie Marcinowi jeszcze w tym roku.

Cześć Marcin. Zostaliśmy obydwaj odstawieni na obok w lipcu. Spróbujesz zmierzyć się jeszcze jeden raz w tym roku?

Prachnio (MMA 16-7) przed UFC 290 pokonał Williama Knighta przez jednogłośną decyzję sędziów na lutowej gali. Prachnio w najlepszej organizacji MMA na świecie rywalizuje od 2018 roku. Przygodę z amerykańskim hegemonem rozpoczął od trzech porażek po ciosach w pierwszych rundach. Obecnie jego rekord w UFC to 3 wygrane i 5 porażek. 11 z 16 zwycięstw zdobywał kończąc swoich przeciwników przed czasem.

Pauga (MMA 6-2) w tym roku również stoczył dwie walki i podobnie jak Polak przegrał ostatni pojedynek. Na czerwcowej gali musiał uznać wyższość Modestasa Bukauskasa, który zwyciężył przez jednogłośną decyzję sędziów. Amerykanin w UFC rywalizuje od ubiegłego roku. Jego dotychczasowy bilans to jedna wygrana i dwie porażki. W sierpniu 35-latek rywalizował z Mohammedem Usmanem w finale 30. edycji The Ultimate Fightera. Pauga przegrał przez nokaut w drugiej rundzie 5 z 6 zwycięstw zdobywał przez decyzje sędziów punktowych.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,861 komentarzy 2,847 polubień

Doczekał się wyzwania do oktagonu ze strony innego zawodnika UFC, Marcin Prachnio. Gotowość na walkę z Polakiem wyraził Zac Pauga, który zaapelował o pojedynek z nim za pośrednictwem Twittera. Prachnio nie był widziany w oktagonie od początku lipca i gali UFC 290. Wówczas w starciu kończącym rywalizację na karcie przedwstępnej zmierzył się z Vitorem Petrino. Pojedynek nie […]

Odpowiedz polub

click to expand...