Mamed Khalidov (34-7-2) był ostatnim gościem Łukasza Jurkowskiego w 10 odcinku ”Jurasówki” w newonce.radio. Rozmowa miała luźny charakter, jednak Mamed zdradził swoje sportowe plany na przyszłość, a w szczególność na cel obrał rewanż ze Scottem Askhamem.

 • Łukasz Jurkowski: Jak często trenujesz w czasach pandemii?

Mamed Khalidov: Codziennie, trzeba być w formie, nie wiadomo czy nagle nie trzeba będzie przygotowywać się do walk.

 • Łukasz Jurkowski: Czy masz sprecyzowaną datę powrotu?

Mamed Khalidov: Teraz nic się nie dzieje, wszystko stoi. Cały świat się zatrzymał, plany były na walkę pod koniec roku, tak myślałem. Teraz odwołane są dwie gale KSW i nie wiadomo. Ja nawet chciałem w kwietniu walczyć, oby jak najszybciej.

 • Łukasz Jurkowski: Jaki masz cel sportowy?

Mamed Khalidov: Po ostatniej walce się przebudziłem. Nadal chcę wiele osiągać i zdobywać. Wiesz stać mnie na pas, czuję siłę. Mam szczerą chęć, będę dążył do tego, aby odebrać Scottowi pas.

 • Łukasz Jurkowski: Ostatnio Askham w mediach społecznościowych zasugerował pojedynek pomiędzy tobą a Michałem Materlą. Czy jest możliwość rewanżu?

Mamed Khalidov: Niech on nie zestawia, tylko zgodzi się na naszą drugą walkę. Ja podjąłem z nim walkę po moim powrocie. Ja chce spróbować się z nim jeszcze raz, niech da mi tę szansę. Niech gość nie zestawia mnie z Michałem, tylko ze sobą.

 • Łukasz Jurkowski: Mamed w ostatnim czasie znacznie mniej pojawiasz się w telewizji oraz w wywiadach, co się stało?

Mamed Khalidov: Wiesz co, podświadomie miałem na sobie dużą presję, kiedy byłem na topie. Mam wzloty i upadki. Nie zostałem jakoś zlany w ostatniej walce, nie umiem po prostu wygrywać na punkty – zaśmiał się Mamed.

 • Łukasz Jurkowski: Twoje psychiczne demony już zniknęły?

Mamed Khalidov: Teraz ich nie ma, znowu się tym bawię. Fajnie, bo znowu się czegoś uczę, może będę umiał wygrywać na punkty.

31 KOMENTARZE

 1. Askham ciebie i Materle zeżarł w klatce więc to on ma prawo mówić z kim chce walczyć.

  Jakim prawem z Mistrzem masz dostać od razu rewanż? ale spoko ziomek Kawul załatwi.

 2. Askham ciebie i Materle zeżarł w klatce więc to on ma prawo mówić z kim chce walczyć.

  Jakim prawem z Mistrzem masz dostać od razu rewanż? ale spoko ziomek Kawul załatwi.

  Co by nie mówić, Mamed przez długi czas był największą sportową gwiazdą federacji, później mistrzem a Scott wcale jakoś przekonująco go nie pokonał ostatnio. Wygrał właściwie przez przeleżenie.

  Jak Mamed uważa, że drugi raz nie będzie to wyglądać tak samo to czemu nie? Lepszego rywala chyba nie mają w KSW, więc ktoś nowy o pas od razu?

 3. Toc nie chcial pasa bo nie chcial go bronic i blokowac dywizji a nagle teraz znowu chce pasa i za pol roku go znowu zwakuje? :brainoverload:

 4. Toc nie chcial pasa bo nie chcial go bronic i blokowac dywizji a nagle teraz znowu chce pasa i za pol roku go znowu zwakuje? :brainoverload:

  Tak.

 5. Mamed to zwłoki. Gadka o wypaleniu, powrotach itp. Walki z dzbanem i Scotem pokazały że to wyjście po czek emeryta. Smutne, bo mamed w sztosie ich gwałci, ale niestety to już nie wróci. Nie sponsorujmy 5 zerami wypalonych emerytów. # JEBAĆ

 6. Co by nie mówić, Mamed przez długi czas był największą sportową gwiazdą federacji, później mistrzem a Scott wcale jakoś przekonująco go nie pokonał ostatnio. Wygrał właściwie przez przeleżenie.

  Jak Mamed uważa, że drugi raz nie będzie to wyglądać tak samo to czemu nie? Lepszego rywala chyba nie mają w KSW, więc ktoś nowy o pas od razu?

  No i chuj?

 7. No i chuj?

  No taki chuj ze w KSW dla Skota tylko walka z Mamedem, albo Narkunem ma jakikolwiek sens – sportowy bo drabinkowego tam nigdy nie było.

  No i pizda w kratę.

 8. Jak nie chce z Materla to ja bym go zestawił z jego muzułmańskim bratem Albertem Duraevem , w koncu Khalidov jest po 3 porażkach z rzędu wiec niech nie dobiera sobie rywali.

 9. Ja bym go zestawił tak druga walka i porażka z Askhamem  potem 3 walka i porażka z Narkunem a nastepnie walki z muzułmanskim bratem Albertem Duraevem i drugim muzułmańskim bratem Abusem Magomedovem tak by było okej tylko czy Mamed sie zgodzi :beczka:

 10. Mam szczerą chęć, będę dążył do tego, aby odebrać Scottowi pas.

  Leży u Scotta w salonie przy telewizorze, nie będziesz musiał szukać po omacku. Nie musisz dziękować. Powodzenia w drodze po pas!

 11. Jak nie chce z Materla to ja bym go zestawił z jego muzułmańskim bratem Albertem Duraevem , w koncu Khalidov jest po 3 porażkach z rzędu wiec niech nie dobiera sobie rywali.

  Albert mógłby z miejsca walczyć ze Scottem jako podwójny mistrz dwóch kategorii wagowych innej organizacji

 12. Nadal chcę wiele osiągać i zdobywać. Wiesz stać mnie na pas, czuję siłę.

  No to Strajkfors czeka panie ambitny

 13. Scott wjechał w KSW jak kuna w agrest.  Poustawiał  chłopaków po kątach i w sumie chyba Kalwi i Lewi nie mają pomysłu co z tym fantem zrobić.

 14. Mamed już nie ta forma co kilka lat temu nadal jest dobry jak na Ksw i nie z jednym by wygrał,jednak ze Scotem to ciężko będzie

 15. Poustawiał chłopaków po kątach i w sumie chyba Kalwi i Lewi nie mają pomysłu co z tym fantem zrobić.

  Jak to nie mają? Należy go teraz zwolnić.

 16. Jak to nie mają? Należy go teraz zwolnić.

  Lewy już wypowiedzenie podpisywał, ale Scott jeszcze jeden wpierdol Materli musi spuścić. Wiadomo za co.

 17. Lewy już wypowiedzenie podpisywał, ale Scott jeszcze jeden wpierdol Materli musi spuścić. Wiadomo za co.

  Myślę, że Lewy sam to zrobi, poradził sobie z Pudzianem i Gamrotem to z Materlą problemów mieć nie będzie.

 18. Myślę, że Lewy sam to zrobi, poradził sobie z Pudzianem i Gamrotem to z Materlą problemów mieć nie będzie.

  Niestety nie da rady. Materla ma za dobrego menago

 19. Niestety nie da rady. Materla ma za dobrego menago

  To Mamed ma innego managera #meblościanka

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.