Sternik organizacji UFC, Dana White, wypowiedział się na temat potencjalnego terminu rywalizacji z udziałem Conora McGregora oraz Michaela Chandlera. Amerykanin ma nadzieję, że do walki dojdzie jesienią.

W dalszym ciągu nie wiadomo kiedy, a nawet czy w ogóle, dojdzie do pojedynku McGregora z Chandlerem. „The Notorious” zdążył już w tym roku zapowiedzieć starcie pod koniec czerwca z Amerykaninem oraz wyrazić gotowość do walki na UFC 300. To drugie wydarzenie odbędzie się 13 kwietnia w Las Vegas.

Zdezorientowany w tej kwestii wydaje się sam szef organizacji UFC, Dana White. Sternik amerykańskiego potentata w rozmowie na kanale „The Pat McAfee Show” został zapytany o termin potyczki Irlandczyka z Amerykaninem. White nie był w tej kwestii mocno wylewny, natomiast nie wydaje się, aby do rywalizacji doszło w czerwcu. 54-latek ma nadzieję, że walka odbędzie się jesienią.

Ta walka się odbędzie koniec końców. Mam nadzieję, że jeszcze w tym roku. Na ten moment nie ma żadnej daty. Mam nadzieję, że dojdzie do niej jesienią.

McGregor (MMA 22-6) przegrał 3 z 4 ostatnich pojedynków. W 2021 roku stoczył dwie walki z Dustinem Poirierem, które przegrywał przed czasem. „The Notorious” w drugim starciu z Amerykaninem, do którego doszło w lipcu, złamał nogę. Irlandczyk to były mistrz wagi piórkowej oraz lekkiej UFC. Ostatnie zwycięstwo McGregor odniósł w styczniu 2020. Wówczas w walce wieczoru gali UFC 246 rozbił Donalda Cerrone w ciągu 40 sekund.

Chandler (MMA 23-8) przegrał ostatni pojedynek podczas gali UFC 281 w listopadzie 2022 z Dustinem Poirierem. „Diament” udusił swojego rywala w trzeciej rundzie. Wcześniej „Iron” pokonał Tony’ego Fergusona przez kapitalny nokaut w maju na UFC 274. Chandler daje emocjonujące walki czego dowodem są cztery bonusy od organizacji za pięć dotychczasowych starć. Amerykanin zajmuje 5. miejsce w rankingu kategorii lekkiej UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,005 komentarzy 3,090 polubień

Sternik organizacji UFC, Dana White, wypowiedział się na temat potencjalnego terminu rywalizacji z udziałem Conora McGregora oraz Michaela Chandlera. Amerykanin ma nadzieję, że do walki dojdzie jesienią. W dalszym ciągu nie wiadomo kiedy, a nawet czy w ogóle, dojdzie do pojedynku McGregora z Chandlerem. „The Notorious” zdążył już w tym roku zapowiedzieć starcie pod koniec czerwca z Amerykaninem oraz […]

Odpowiedz polub

click to expand...