Niestety, zabraknie Polaka w hitowym starciu wagi średniej w boksie. Maciej Sulęcki miał 24 kwietnia w El Paso z Jaime Munguią, jednak do tej walki nie dojdzie. Maciej nie jest w stanie na chwilę obecną wyjść do ringu.

Walka z meksykańskim pięściarzem — Jaime Munguią na chwilę obecną odchodzi w zapomniane. Maciej Sulęcki nie zmierzy się z popularnym zawodnikiem na łamach platformy streamingowej DAZN i grupy promotorskiej Golden Boy Promotions.

Polski bokser w rozmowie z portalem SE, przeprowadzonej przez Rafała Mandesa przyznał, że ma problemy ze zdrowiem.

Kontuzja jest, nie od teraz. Uraz się odnowił — porobiły mi się wypukliny na plecach. To nie jest nic strasznie poważnego, ale bardzo uciążliwe. Jak dostanę w głowę, to odczuwam duży ból. Może gdybym miał za sobą super obóz w Stanach, to nikomu o tym urazie bym nie powiedział.

Maciej Sulęcki mimo wszystko jest wdzięczny swojemu promotorowi — Andrzejowi Wasilewskiemu, który doprowadził do naprawdę dobrej walki dla swojego podopiecznego.

Chylę czoła, że pan Andrzej załatwił taką walkę, ale jest też druga strona — ja, moje przygotowania. Wszystko musi mieć ręce i nogi. Walka załatwiona — fajnie, ale skoro mam opiekunów, to poproszę, by oni zadbali też o odpowiednio dobre przygotowania.

W tym wypadku Jaime Munguia zmierzy się z D’Mitriusem Ballardem, który w 2020 roku nie wystąpił ani razu na ringu. Meksykanin tym samym jest ogromnym faworytem tego starcia.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,700 komentarzy 2,604 polubień

Niestety, zabraknie Polaka w hitowym starciu wagi średniej w boksie. Maciej Sulęcki miał 24 kwietnia w El Paso z Jaime Munguią, jednak do tej walki nie dojdzie. Maciej nie jest w stanie na chwilę obecną wyjść do ringu.

Walka z meksykańskim pięściarzem — Jaime Munguią na chwilę obecną odchodzi w zapomniane. Maciej Sulęcki nie zmierzy się z popularnym zawodnikiem na łamach platformy streamingowej DAZN i grupy promotorskiej Golden Boy Promotions.

Polski bokser w rozmowie z portalem SE, przeprowadzonej przez Rafała Mandesa przyznał, że ma problemy ze zdrowiem.

Kontuzja jest, nie od teraz. Uraz się odnowił — porobiły mi się wypukliny na plecach. To nie jest nic strasznie poważnego, ale bardzo uciążliwe. Jak dostanę w głowę, to odczuwam duży ból. Może gdybym miał za sobą super obóz w Stanach, to nikomu o tym urazie bym nie powiedział.

Maciej Sulęcki mimo wszystko jest wdzięczny swojemu promotorowi — Andrzejowi Wasilewskiemu, który doprowadził do naprawdę dobrej walki dla swojego podopiecznego.

Chylę czoła, że pan Andrzej załatwił taką walkę, ale jest też druga strona — ja, moje przygotowania. Wszystko musi mieć ręce i nogi. Walka załatwiona — fajnie, ale skoro mam opiekunów, to poproszę, by oni zadbali też o odpowiednio dobre przygotowania.

W tym wypadku Jaime Munguia zmierzy się z D'Mitriusem Ballardem, który w 2020 roku nie wystąpił ani razu na ringu. Meksykanin tym samym jest ogromnym faworytem tego starcia.

Odpowiedz polub

click to expand...