Były mistrz wagi półciężkiej UFC, Jamahal Hill, podjął się oceny zestawienia mistrzowskiego z udziałem Jiriego Prochazki oraz Alexa Pereiry. Amerykanin uważa, że Czech ma więcej możliwości, aby wygrać ten pojedynek.

Prochazka zmierzy się z Pereirą o zwakowany pas kategorii półciężkiej na gali UFC 295. Wydarzenie odbędzie 11 listopada w legendarnym obiekcie Madison Square Garden w Nowym Jorku. Walka o tytuł dywizji do 93 kilogramów uświetni najbliższe numerowane wydarzenie amerykańskiej organizacji.

Swój pogląd na nadchodzące wydarzenie przedstawił nie tak dawny mistrz wagi półciężkiej UFC, Jamahal Hill. „Sweet Dreams”, który zwakował tytuł z powodu kontuzji ścięgna Achillesa, skłania się ku wygranej Prochazki. Amerykanin uważa, że Czech ma więcej narzędzi, aby wygrać tę walkę. Domeną Pereiry będzie napewno skuteczność i efektywność w stójce.

Myślę, że to dobra walka dwóch zawodników na wysokim poziomie. Uważam, że Jiri ma więcej możliwości, aby wygrać tę walkę biorąc pod uwagę narzędzia jakie są w MMA. Alex jest natomiast potworny i bardziej precyzyjny. Tak więc dla mnie to jasne, że Jiri jest faworytem.

Hill (MMA 12–1, 1 NC) na styczniowej gali UFC 283 pokonał jednogłośną decyzją sędziów Glovera Teixeirę. Walka ta uświetniła wydarzenie w Brazylii, a Amerykanin zdobył tytuł wagi półciężkiej, który z powodu wyżej wspomnianej kontuzji zwakował w lipcu. „Sweet Dreams” na mistrzowską szansę zapracował trzema wygranymi z rzędu przez nokaut.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

33,333 komentarzy 114,075 polubień

Obejrzalbym Hill vs Poatan... :zakręcony:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Quairon
Quairon

Legacy FC
Light Heavyweight

2,125 komentarzy 4,596 polubień

Obejrzalbym Hill vs Poatan... :zakręcony:

Poatan by go rozjechał, Hill to średniak i mistrz z przypadku, choć przyznam że charakterny i dał dobrą walkę z Gloverem. Uważam jednak że zarówno Poatan jak i Jiri go robią bez mydła.
Ale zobaczył bym to też chętnie.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of AndJusticeForAll
AndJusticeForAll

Bellator
Lightweight

4,242 komentarzy 31,122 polubień

Niby tak, ale diabeł tkwi w szczegółach. Nie wiadomo w jakim stanie jest bark Czecha i czy nie spłata mu figla w oktagonie, albo (nie daj Boże) w okresie przygotowawczym.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Heavyweight

18,136 komentarzy 75,919 polubień

Macie co chcecie i narzekacie - w topce LHW same WIEEEELKIE CHLOPISKA ponad 90kg co chcą się bić wyłacznie gangstersko w stójce. Poatan, Prochazka, Hill, Błachowicz, Walker. Ankalajew kisi kanapę. Zaraz wraca kolejny strajker Raczicz.

Odpowiedz 4 polubień