Trener klubu American Top Team, Mike Brown, bardzo ceni podejście do pracy Mateusza Gamrota. Amerykanin jest pod wrażeniem tego jak „Gamer” uparcie dąży do bycia coraz lepszym zawodnikiem.

Gamrot stoczy swój najbliższy pojedynek podczas gali UFC 299. Wydarzenie odbędzie się 9 marca w Miami. „Gamer” zmierzy się z byłym mistrzem UFC, Rafaelem dos Anjosem. Do pojedynku dwóch zawodników kategorii lekkiej dojdzie na karcie wstępnej wydarzenia. Polak do nadchodzącego pojedynku przygotowuje się w klubie American Top Team. Jego głównym trenerem jest ceniony w środowisku MMA Mike Brown. Amerykanin na swoim Instagramie dodał zdjęcie z Gamrotem. Brown jest pod wrażeniem etyki pracy Mateusza oraz jego nieustannej chęci bycia lepszym zawodnikiem.

Mateusz Gamrot jest swego rodzaju najbardziej szalony. Ma nieustanną obsesję poprawy i to się opłaca. Pozostał tylko tydzień do UFC 299. Jazda!

Gamrot (MMA 23-2, 1 NC) jest na fali dwóch zwycięstw odniesionych w ubiegłych roku oraz sześciu wygranych w siedmiu ostatnich walkach. Polak pokonywał w marcu Jalina Turnera przez niejednogłośną decyzję sędziów oraz Rafaela Fizieva we wrześniu przez kontuzję rywala w drugiej rundzie. Jedyną porażkę w ostatnim czasie poniósł z Beneilem Dariushem w październiku 2022 na UFC 280. Gamrot zajmuje obecnie 6. miejsce w rankingu kategorii lekkiej UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of GypsyKing
GypsyKing

WSOF
Middleweight

3,347 komentarzy 9,679 polubień
Avatar of Miskatonic
Miskatonic

Vale Tudo
Open

23,803 komentarzy 99,813 polubień

Nad tłumaczeniami jeszcze trzeba trochę popracować... @baju, pomóż młodszemu koledze :awesome:

Odpowiedz 8 polubień

Avatar of Quairon
Quairon

Legacy FC
Bantamweight

1,856 komentarzy 3,954 polubień

WAR Gamer!!! :bleed:

Odpowiedz polub

Avatar of majkelo89
majkelo89

UFC
Middleweight

13,537 komentarzy 50,049 polubień

Bardzo dobrze! Mocne postanowienie poprawy to element szczerej spowiedzi.

Odpowiedz polub